Yaşam

Öğrenciler kavga etti. 6 kişi bıçaklandı

Öğrenciler kavga etti. 6 kişi bıçaklandı
2014.08.14 00:00
| | |
15739

Beykoz Anadolu Lisesi'nde iki öğrenci grubu arasında çıkan tartışma kavgaya dönüştü. Kavgaya karışan öğrencilerden birinin yakınları, okul çıkışında diğer gruba bıçak ve sopalarla saldırdı, 6 öğrenci yaralandı.

Beykoz Anadolu lisesinde iki öğrenci grubu arasında çıkan tartışma kavgaya dönüştü. Kavgaya karışan öğrencilerden birinin yakınları, okul çıkışında diğer gruba bıçak ve sopalarla saldırdı, 6 öğrenci yaralandı.

Beykoz Çavuşbaşı'nda bulunan Beykoz Anadolu Lisesi'nde iddialara göre öğrenciler arasında bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı. Tartışan öğrenci gruplarından bir öğrenci bunun üzerine yakınlarını arayarak yardım istedi. Bunun üzerine ellerinde sopalar ve bıçak bulunan başka bir grup okul önüne gelerek öğrencilerin çıkmasını bekledi. Öğrencilerin çıkmasının ardından bıçaklı ve sopalı kişiler, okulun yakınında bulunan Değirmen Sokaküzerinde yakınlarının tartıştığı öğrenci grubuna saldırdı. 

6 ÖĞRENCİ YARALANDI 

Öğrencilere bıçak ve sopalarla yapılan saldırı sonucu 4 öğrenci bıçakla biri de sopayla yaralandı. Yaralanan öğrenciler saldırgan gruptan kaçmak için yakındaki bir eve sığındılar. Çevre sakinlerinin haber vermesi üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Bıçakla yaralanan öğrenciler Ş.A, M.Ç, G.A, M.G, B,I ve A.S olay yerine gelen ambulansa konularak Beykoz Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındılar. Yaralı öğrencilerin hayati tehlikelerinin bulunmadığı öğrenildi. Arkadaşlarının yaralandığını duyan öğrenciler de hastaneye akın ettiler. Polis ekiplerinin çevrede yaptığı araştırmada bazı kavgaya karıştığı belirlenen bazı kişileri gözaltına alındı. Polis olayla ilgili geniş çaplı araştırma başlattı. 

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Anadolu Lisesi, Bıçaklama, Kavga, Öğrenci, Beykoz

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"