Eğitim

Beykoz'da veliden öğretmene darp!

Beykoz'da veliden öğretmene darp!
14.05.2015 11:27
| | |
5612

Beykoz’daki Kavacık Borsa İstanbul İlkokulu’nda sınıf öğretmeni Tülay Kamiloğlu, bir öğrenci velisi ve iki yakını tarafından öğrencilerinin gözleri önünde darp edildi.

Kavacık Borsa İstanbul İlkokulu’nda 4. sınıf öğretmenliği yapan Tülay Kamiloğlu, okula 3 ay önce nakil olan, 50 gündür okula gelmeyen ve okuma yazma bilmeyen bir öğrencinin velisini okula çağırdı. İki yakınıyla beraber okula gelen öğrenci annesi, Kamiloğlu’nun çocuğunu eleştirmesi üzerine teneffüs sırasında okul koridorunda öğretmeni tokatlayarak darp etti. Okul yönetiminin polisi çağırması üzerine öğrenci velisi ve yakınları okuldan uzaklaştırıldı, Kamiloğlu şikâyetçi oldu. Hastaneye giden Kamiloğlu, 3 gün iş göremez raporu aldı.

Eğitim-Bir-Sen İstanbul 3 No’lu Şube Başkanı Erol Ermiş, “Sınıfta kalma uygulaması kaldırıldığı için maalesef 4. sınıfa gelmesine rağmen okuma yazma bilmeyen öğrenciler çıkabiliyor. Söz konusu öğrenci, okula 3 ay önce nakil olmuş ve devamsızlığı 50 günün üzerinde. Tülay Kamiloğlu, öğrencinin durumunu görüşmek üzere aileyi okula çağırınca darp olayı gerçekleşmiş” dedi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, Kavacık Borsa İstanbul İlkokulu, Tülay Kamiloğlu, Darp, Veli, Eğitim-Bir-Sen, Erol Ermiş

reklam
3 Yorum
Fatma Ozturk03.02.2019 16:30:20

Eğer Tülay Kamiloğlu'nda çocuğunuz okuyorsa cidden şanslısınız demektir.Hayatınızda görüp görebileceğiniz en iyi öğretmen.Çocukları sevip,kollaması onun nasıl iyi bir öğretmen olduğunu niteler şekilde.Bir insan hep güler yüzlü olup hem çocukların iyiliğini mi düşünür.Tülay öğretmenimiz düşünür.Allah razı olsun ondan melek kalpli nur yüzlü öğretmenim.Çocuklarımıza hem iyi bir ahlak hem başarı verdi.Ne kadar dua etsek az.

gizli02.03.2016 17:40:57

Tülay Kamiloğlu nun öğrenilerine nasıl davrandığını gözlerimle gördüm ve şok geçirdim. Çocukları bu kadar sevmeyen ve horgören bir öğretmen lütfen öğretmenlik yapmasın.. Yaşağıdığım şoku 2 gündür atlatmış değilim, okul müdürü veya öğrencileri nasıl uyarmaz halen şaşkın bir haldeyim.

kadır ugurlu14.05.2015 13:14:47

Olamaz böyle bir şey yaa..aile boyu suç makinesi.Beykozumuz da hiç böyle olaylar olmazdı ki. Bizler rahmetli şahin göktürk Öğretmenimizi gördüğümüz zaman 200 metreden esas duruşa geçerdik.Bu suç makineleri % 100 eminim ki şu anda ahlaksızca ve edepsizce sokaklarda gezerdir.boyle velilerede böyle oğrencilerede yazıklar olsun ve olmaz olsunlar..

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"