Ofton İnşaat'ın Beykoz projesi ne zaman bitecek?

  • Güncelleme: 20.01.2017 17:39
  • Okunma: 7155 kez
  • Yorum: 1
Ofton İnşaat Yönetim Kurulu Eş Başkanı İsmail Hakkı Altun, Beykoz'da inşaat çalışmaları devam eden projeyle ilgili açıklama yaptı.
Ofton İnşaat'ın Beykoz projesi ne zaman bitecek?

Toplam yatırım değeri 55 milyon lirayı aşan Elysium Es Beykoz projesi, Yeni Riva Yolu üzerinde inşaat çalışmaları devam ediyor.

Birçok kriz ve benzeri dönemleri atlattıklarını belirten Altun, son zamanlarda ülke olarak yaşadığımız sıkıntılı günleri geride bırakacağımıza gönülden inandığını şu sözleri ile dile getirdi; "Türkiye için gelecek daha iyi günlerin sancılarını yaşıyoruz. Biraz daha tecrübe kazanıp, ayaklarımız yere daha sağlam basarak ilerleyeceğiz."

Nisan 2018'de 55 milyonluk proje teslim edilecek!

Satışa geçtiğimiz yıl kasım ayında çıkardıkları Elysium Es Beykoz projeriyle birlikte “Elysium” markalı yatırımlarına bir yenisini daha ekleyen Ofton İnşaat, Beykoz’un en değerli bölgelerinden birinde yükselen projelerinde orman ve boğaz manzarasını bir arada bulunduruyor. 

VivaArchitects’ten mimar Durul Kuşdemir imzalı projenin yatırım değeri 55 milyon 100 bin TL. “Sıradanlığa es ver, ayrıcalıklı yaşama es verme” sloganıyla hayata geçen proje ağırlıklı olarak 1+1 dairelerden oluşuyor. Elysium Es Beykoz’da metrekare fiyatları 9 bin TL’den başlıyor.

4 bin 546 metrekare arsa alanı üzerinde 27 bin 555 metrekare inşaat alanına sahip olan Elysium Es Beykoz’da; 17 bin 282 metrekare satılabilir, 600 metrekare de sosyal tesis alanı bulunuyor. Projenin ortak kullanım alanlarında; kapalı havuz, fitness, sauna, buhar odası ve kapalı otopark yer alıyor. Proje, Sabiha Gökçen’e 38,8 km, Atatürk Havalimanı’na 34,4 km mesafede yükseliyor. Projenin 2018 yılının Nisan ayında teslim edilmesi planlanıyor. 

Haber Merkezi

Yorumlar (1 Yorum)

Raşit erdem (4 yıl önce)

Ortacesme hunkartepede 780 mk yerimvar satiyorum alman unuversitesinin üstü istanbul ayaklarinizin altinda velip gormeye deger 05536826928

Yorum Yaz