Güncel

O, Beykoz'un kahramanı oldu

O, Beykoz'un kahramanı oldu
12.11.2015 13:24
| | |
20175

Foto galeri

Beykoz Yalıköy'de gerçekleşen kazada, facianın ucundan kılpayı dönüldü

Beykoz Yalıköy'de gerçekleşen kazada, facianın ucundan kılpayı dönüldü

Bu sabah saatlerinde meydana gelen trafik kazasında araçlar birbirine girerken, bir kamyon da ağaca çarparak durabildi. Görgü tanıklarının ifadesine göre, kendi şeridine kayarak giren okul servis aracına çarpmamak için kamyon şoförü, direksiyonunu yol kenarında bulunan ağaca doğru kırdı. Meydana gelen trafik kazası sonrası ölü ya da ağır yaralı olmazken, servis aracında bulunan bir kadının kolunun kırıldığı öğrenildi. Olay ilgili olarak soruşturma sürerken, büyük bir faciayı önleyen 42 NC 324 plakalı kamyonun şoförü kahraman ilan edildi.

İddiaya göre İBB'ye ait bir tankerdeki akaryakıt, Beykoz Yalıkavak'ta yola döküldü. Zabıtanın çevrede güvenlik önlemi aldığı sırada ise 34 L 2891 plakalı bir servis aracı, kayganlaşan yolda kayarak karşı şeride geçti. Karşı yönden gelen 42 NC 324 plakalı hafriyat kamyonu ise okul servis aracını son anda fark ederek, büyük bir facianın önüne geçmek için direksiyonunu yol kenarında bulunan ağaca doğru kırdı. Bu sırada yola dökülen yakıttan dolayı kayarak yön değiştiren servis aracına, 34 TFA 62 plakalı bir ticari taksi çarparak durabildi.

Öte yandan Yalıköy'de meydana gelen kazada can kaybı yaşanmaması tek teselli olurken, polisin olayı çok yönlü araştırdığı öğrenildi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Yalıköy, Kaza, Tanker, Mazot, Öğrenci Servisi

reklam
2 Yorum
sevil14.11.2015 13:13:26

o kamyon şöförü benim eniştem serviste bulunan çocuklara bir şey olmasın diye kendi canını ortaya koydu tek tesellimiz can kaybı olmaması

Arife Ergin12.11.2015 15:13:31

Yalıkavak neresi?

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"