O aynı zamanda Beykozluydu…

  • 0
  • 22486
O aynı zamanda Beykozluydu…
O aynı zamanda Beykozluydu…
O aynı zamanda Beykozluydu…
O aynı zamanda Beykozluydu…

Türk basın dünyasının duayen isimlerinden Mehmet Ali Birand hayatını kaybetti.

Ölümüyle basın camiasını yasa boğan Mehmet Ali Birand Beykoz Kavacık Mahallesi’nde ikamet ediyordu…

Son günlerde Beykoz’da sosyal çalışmalara da katkı veren Mehmet Ali Birand, Basın Danışmanları ile Beykoz’da buluşmuş ve Beykoz Belediyesi Basın danışmanı Abdurrahman Fidancı tarafından ağırlanmıştı.

Bunun yanı sıra Birand’ın Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ile dostluğu da biliniyordu… Fırsat bulduğu zamanlarda Başkan Çelikbilek’i ziyaret eden ünlü gazeteci en son Kasım ayı içerisinde Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’i makamında ziyaret ederek, Beykoz’un turizm yatırımlarına ilişkin bilgi almıştı… Birand daha sonra yazmış olduğu köşe yazısında Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’ten övgüyle söz etmişti.

Birand Ailesi eğitime önem veriyordu!

Mehmet Ali Birand’ın eşi Cemre Birand, Tokatköy İlköğretim Okulu bünyesinde birde okul öncesi eğitim birimi yaptırmıştı… Birand’ın Beykoz’da katıldığı son etkinlikte bu oldu…

Başkan cenazeye katılacak

19 Ocak 2013 günü öğlen namazına müteakip Teşvikiye Camii’nde kılınacak olan öğlen  namazının ardından toprağa verilecek olan usta gazeteci Mehmet Ali Birand’ın cenaze törenine Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’te hazır bulunacak.

Mehmet Ali Birand Teşvikiye Camisi'nde ki cenaze törenin ardından Anadoluhisarı'ndaki aile kabristanlığında defnedilecek.

Haber Merkezi

Anadolukavağı yeni çehresine kavuşuyor
Önceki Anadolukavağı yeni çehresine kavuşuyor
Dost Beykoz Gazetesi Ekim 2023... 243. Sayı
Sonraki Dost Beykoz Gazetesi Ekim 2023... 243. Sayı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz