Nimet Moda Evi 2. Şubesini Beykoz Kavacık’ta açtı

  • Güncelleme: 22.10.2018 20:39
  • Okunma: 11127 kez
  • Yorum: 0
Yıllardır Beykoz'da hizmet veren Nimet Moda Evi, ikinci şubesini Kavacık'ta açtı. Açılışı Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek yaptı.
Nimet Moda Evi 2. Şubesini Beykoz Kavacık’ta açtı

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Yardımcısı Manolya Demirören Tekin, Dost Beykoz İmtiyaz Sahibi Kader Gür ve çok sayıda davetlinin katılığı Moda Evi'nin açılışında işyeri sahibi Nimet Koç, konuklarına yakın ilgi gösterdi.

Özellikle kadınların yoğun ilgi gösterdiği açılış törenine katılan Başkan Yücel Çelikbilek, hayırlı olmasını dileyerek, ilçede bu tarz işletmelerin büyüdüğünü görmenin kendilerini mutlu ettiğini söyledi.

Çelikbilek, "Allah hepinizin güzel günler görmesini nasip etsin inşallah. Bölgemizde kurumların açılması bizi mutlu ediyor. Mekanlar ne kadar çoğalırsa insanlarımızın mutlulukları da artar diye düşünüyoruz" ifadelerini kullanarak Nimet Moda Evi'nin açılış kurdelesini Yardımcısı Manolya Demirören Tekin ve Dost Beykoz İmtiyaz Sahibi Kader Gür ile birlikte kesti.

Paşabahçe'deki merkezinde 20 yıldır Beykoz ve İstanbul'da yeni evlenecek çiftlerin odağı haline gelen Nimet Moda Evi, ikinci şubesini de yeni tasarımlarıyla Kavacık Özgür Caddesi'nde açtı.

Kurdelenin kesilmesinin ardından işletme içerisindeki gelinlik tasarımlarını inceleyen Başkan Çelikbilek, "Bizim tabi artık bir işimiz kalmadı. Gençlerimizin faydalanmasını isteriz" diye konuştu. 9 Çocuk sahibi Çelikbilek, üç çocuğunun ise henüz evlenmediğini de söyledi.

Nimet Gelinlik Moda Evi Sahibi Nimet Koç, açılışına katılan herkese teşekkür ederek, "Bizleri yalnız bırakmayan bütün dostlarımıza teşekkür ediyoruz. Belediye Başkanımız da bizleri yalnız bırakmadı. İnşallah bölgemiz adına da hayırlı olur" dedi.

Yaklaşık 20 yıldır bu sektörde hizmet verdiklerini ve en az 20 bin kişiye tasarımları tamamen kendilerine ait gelinlik giydirdiklerini söyleyen Nimet Koç, Allah ömür verirse uzun yıllar daha gelinlik tasarlamayı düşündüklerini söyledi.

Nimet Gelinlik Moda Evi, Türkiye'nin birçok bölgesinden müşterilerine hizmet ettiği gibi Almanya ve Lüksemburg gibi Avrupa ülkelerine de yaptığı ihracat faaliyetleriyle marka değerini arttırıyor.

Beykoz'da 18 yıldır hizmet veren Nimet Moda Evi, bu süre içerisinde 20 bin tasarımla Türkiye genelinde göze çarpan moda evlerinden birisi haline geldi.

Özgür Cad. No: 12/A Kavacık - BEYKOZ Tel: 0535 - 314 03 22 / 0535 - 950 82 39

Haber Merkezi