Güncel

Nice Mutlu Yıllar Yücel Çelikbilek

Nice Mutlu Yıllar Yücel Çelikbilek
16.04.2015 11:38
| | |
6585

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, bugün 65 yaşına bastı.

Aslen Kars doğumlu olan Yücel Çelikbilek, 1956 yılından bu yana Beykoz'da Soğuksu'da oturuyor. Dost Beykoz, Soğuksu Mahalle Muhtarı Muammer Aydınoğlu'nun 65 yıllık evli ailesiyle yaptığı özel röportajda, Şükriye ve Mehmet Aydınoğlu çifti, Yücel Çelikbilek'ten "Mahallenin gururuydu" şeklinde bahsetmişti.

Evin tek çocuğu olan ve bilime, kitaplara, okumaya hevesli olan Yücel Çelikbilek'in henüz gençlik yıllarında evini 'mahallenin kütüphanesi' olarak kullandırdığı ortaya çıkmıştı. Liseyi, Kadıköy'de okuyan, İstanbul İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi'nden mezun olduktan sonra İstanbul Üniversitesi'nde Mahalli İdareler dalında 'mastır' eğitimini tamamlayan Yücel Çelikbilek, İlim Yayma Vakfı'nın da aynı zamanda Kurucu Başkanlığı'nı yapıyor. HAKEDER Başkanı olan ve katıldığı programlarda mütevazı duruşuyla takdir toplayan Ayşe Çelikbilek ile evli olan Yücel Çelikbilek'in 9 çocuğu bulunuyor.

Ayşe Hanımla birlikte Beykoz'u onurlandırdılar

Fikirleriyle, yaklaşımlarıyla ve Soğuksu'da devam eden yarım asrı geçkin komşuluklarıyla Beykoz'u onurlandıran Ayşe-Yücel Çelikbilek çifti, ömürlerini Beykoz'daki 250 bin çocuğa adamanın gururunu yaşıyor. Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ise 16 Nisan 2015 Perşembe günü olan bugün, 64. yaşını doldurmuş olmanın sevincini, mutluluğunu ve huzurunu yaşıyor.

Dost Beykoz olarak, ilçenin tümünü kucaklayan, aile yaşamı ve komşuluk ilişkileriyle hepimize örnek olan; insanın 60 yaşını devirdikten sonra da üretebileceğini, çalışabileceğini ispatlayan Yücel Çelikbilek'in doldurduğu 64 yaşını en içten dileklerimiz ve samimiyetimizle kutluyoruz.

Nice Mutlu Yıllara Sayın Yücel Çelikbilek...

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber, Beykoz Belediyesi, Yücel Çelikbilek, Doğum Günü, Ayşe Çelikbilek, Kars, Soğuksu

reklam
1 Yorum
selda17.04.2015 16:45:40

Yani diyorsunuz ki emeklilik yaşının 60 üstü olması gayet normal...

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"