Yaşam

Nevzat Oral'ı sevenleri yalnız bırakmadı

Nevzat Oral'ı sevenleri yalnız bırakmadı
2014.12.03 00:00
| | |
6563

Beykoz Belediyesi Meclis üyesi aynı zamanda Başkan Çelikbilek’in danışmanı olan Nevzat Oral’ın kayınpederi, AK Parti eski İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Neriman Oral’ın babası Sebahattin Beyaz vefat etti.

3 yılı aşkın bir zamandır  “mücadele ettiği Amyotrofik Lateral Skleroz (ALS) hastalığına yenik düşerek, Hakk'ın rahmetine kavuşan 70 yaşındaki Baba Sebahattin Beyaz için Ortaçeşme Merkez Cami'nde cenaze namazı kılınırken, sevenleri Nevzat Oral'ı yalnız bırakmadı.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Mustafa Gürkan, eski İlçe Başkanı Adem Sefer de cenaze namazında saf tutarken, Meclis Üyesi Nevzat Oral'ada başsağlığı dilediler. Nevzat Oral'ın çalışma arkadaşları olan Meclis Üyeleri de zor gününde Oral'a destek verdi.

Ortaçeşme Merkez Cami'nde öğle namazına müteakip başlayan cenaze namazına çok sayıda kişi katıldı. Aynı zamanda Giresunlu olan Nevzat Oral'ı hemşerileri de acı gününde yanlı bıorakmadı. Başta Beykozlu Giresunlular Derneği Başkanı Fuat Kuş olmak üzere Yönetim Kurulu Üyeleri de cenaze namazında Oral'ın yanında saf tuttu. AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı'nın birçok üyesinin yanı sıra muhtarlar ve dernek başkanları da cenazeye Nevzat Oral’a başsağlığı dilediği.

Beykoz Anadolu Kavağı'ndaki aile kabristanında sonsuz istirahatına çekilen Sebahattin Oral'ı kalabalık bir grup, hüzünle uğurladı. Beykozlular, Baba Sebahattin Beyaz’ın tabutuna omuz verdiler.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Nevzat Oral, Neriman Oral, Sebahattin Beyaz, vefat

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"