Nevin Çalışkan'a hemşeri desteği

  • Güncelleme: 27.02.2015 18:49
  • Okunma: 7653 kez
  • Yorum: 0
Haziran 2015 Genel Seçimleri yaklaşırken, partilerden aday adaylığını açıklayan isimlere verilen ‘hemşeri desteği’ sürüyor.
Nevin Çalışkan'a hemşeri desteği

AK Parti'den İstanbul 1. Bölge Milletvekili Aday Adayı Nevin Çalışkan'a Kastamonulu hemşerileri tam destek verdi. Kas-Der Beykoz Başkanı Süleyman Çalık hemşerisi Nevin Çalışkan için övgü dolu sözler söylerken, Kas-Der Genel Başkanı Latif Çakıroğlu da "Kastamonulu hemşerilerimize hangi partiden aday olurlarsa olsunlar destek vermeye devam edeceğiz" şeklinde konuştu. Kas-Der'in destek vermesinden dolayı oldukça mutlu olan Milletvekili Aday Adayı Nevin Çalışkan ise desteklerinden ötürü hemşerilerine teşekkür etti.

Beykoz Belediyesi tarihinin ilk ve tek kadın Başkan Yardımcısı olan Nevin Çalışkan, AK Parti'den Milletvekili Aday Adayı olmasının ardından hemşerilerini Beykoz'da ağırladı. Kavacık'ta bulunan Köşebaşı Restaurant'ta Kas-Der Genel Başkanı Latif Demircioğlu, Kas-Der Beykoz Başkanı Süleyman Çalık ve kalabalık bir Kastamonu grubunu ağırlayan Nevin Çalışkan, neşeli tavırlarıyla dikkat çekti. Yemekli dayanışma gecesi dolayısıyla verdiği davete katılan Kas-Der Yönetim Kurulu üyelerine ve Kas-Der Gençlik Kolları mensuplarına teşekkür eden AK Parti Milletvekili Aday Adayı Nevin Çalışkan, hemşerilerinin kendisine verdiği destekten dolayı mutlu olduğunu söyledi.

Davetin sonunda ise Kastamonulular, AK Parti'den 1. Bölge Milletvekili Aday Adayı olan Nevin Çalışkan'a çıktığı yolda başarılar diledi.

Haber Merkezi