Spor

Neslihan Korkmaz İstanbul 3.’sü oldu…

Neslihan Korkmaz İstanbul 3.’sü oldu…
2014.08.09 00:00
| | |
11281

İstanbul Büyükler Tekvando İl Birinciliği müsabakaları sonunda Beykoz Belediyesi Sporcularından Neslihan Korkmaz kilosunda 3. oldu.

Bayanlar 46 Kiloda mücadeleye çıkan başarılı sporcumuz ilk maçında Gaziosmanpaşatemsilcisi olan rakibi yendi. İkinci karşılaşmasını İstanbul Büyükşehir Belediyesi Takımını temsil eden rakibi ile yapan ve bu müsabakadan da galibiyetle ayrılan sporcumuz 3.maçında ise Gaziosmanpaşa Erdoğan Spor KulübündenÇiğdem Demirci karşısında kıran kırana geçen bir müsabakanın ardından 5-3 mağlubiyet ile ayrıldı. Bu sonuçların ardından 46 Kiloda Cihan Spor Kulübünden Burcu Özkan şampiyon olurken, G.O.Paşa Erdoğan Spor Kulübü’nden Çiğdem Demirci ikinci, Egemen Spor Kulübünden Merve Nur Parlak ile Beykoz Belediyespor'dan Neslihan Korkmaz 3.sırayı elde ettiler.

Beykoz Belediyespor Tekvando Takımı Antrenörü Osman Günaçtı müsabakaların ardından yaptığı açıklamada, " İstanbul İl Birinciliği sporcumuz Neslihan Korkmaz açısından iyi bir deneyime sahne oldu. Her kiloda ilk 4 sırada yer alan isimler Şubat Ayı sonunda Antalya Alanya'da gerçekleşecek olan Milli Takım Seçmelerine katılma hakkını elde ettiler. İnşallah orada da başarılı bir sonuca imza atarız" diye konuştu. BeykozBelediyesporun derece yapan sporcusu Neslihan Korkmaz'ı hafta sonunda gerçekleşen takım antrenmanında alkışlarla karşılayan Beykoz Belediyespor tekvando sporcularının bu jesti genç sporcuyu oldukça duygulandırdı. Daha sonra toplu halde objektiflere poz verensporcular gelen bu başarı haberinin kendilerini daha da heyecanlandırdığını söylerlerken, başarı sözünü vermeyi ihmal etmediler.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Belediyespor, İstanbul Şampiyonası, Neslihan Korkmaz, Tekvando

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"