Yaşam

Nehir, sanat ilgisini sergiyle taçlandırdı

Nehir, sanat ilgisini sergiyle taçlandırdı
04.06.2016 18:26
| | |
5219

Foto galeri

Beykoz'un parıldayan yıldızı Nehir Ünver, kişisel resim sergisini Hacı Numan Ortaokulu'nda açtı.

Dost Beykoz'un özel ilgisiyle kısa sürede ilçenin parıldayan yıldızlarından birisi haline gelen Nehir Ünver, ilk kişisel resim resgisini Beykozlu sanatseverlerin ilgisine sundu. Öğrenim gördüğü Hacı Numan Ortaokulu'nda yaptığı birbirinden güzel resimleri sergileyen Nehir'i Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu ve eşi Nimet Kaşıtoğlu da ziyaret etti. Okulda öğrenim gören okul arkadaşlarının da yoğun ilgisiyle karşılaşan Nehir Ünver, bu sırada arkadaşlarını kırmayarak, onlarla fotoğraf da çekindi.

Beykoz'un Yıldızı Nehir Ünver, resim konusundaki yeteneklerini, ilçe kamuoyuyla paylaştı. Annesi Çimen Hanımefendi ve babası Timur Bey ile birlikte kardeşleri Ali ve Zeynep'in bir an olsun yalnız bırakmadığı Nehir, sergisini ziyaret edenleri güleryüzle karşıladı. Beykoz'un tanınan ailelerinden olan Ayşegül-Taner Mert çiftinin, kızları Gözde Mert Yücelt ile birlikte geldiği sergide Nehir Ünver, ziyaretleri ve övgüleri kabul etti.

Nehir Ünver: "Resim yapmayı çok seviyorum"

Ailesi tarafından çok sevilen ve eve gelerek kendisine eğitim veren Öğretmenleri tarafından da sürekli övülen Nehir Ünver, Hacı Numan Ortaokulu'nda açtığı sergisinde birbirinden güzel resimlere yer verdi. Elbise giymiş güzel kızları, çiçekleri, uçurtmaları ve doğayı resmeden Nehir, kendi içinde sakladığı kalp kadar büyük bir kalp resmini de sergiye ekledi. Ayrıca konukları, kendi elyazısıyla yazdığı bir yazıyla da karşılayan Nehir Ünver, yazdığı yazıda şöyle dedi:

"Ben Nehir Ünver... 5-C sınıfına gidiyorum. Evde eğitim alıyorum. Resim yapmayı çok seviyorum. Yaptığım resimleri size göstermek istedim. Umarım beğenirsiniz"...

Haber Merkezi

WhatsApp İhbar Hattı:
0 (541) 464 6673

Anahtar Kelimeler: Nehir Ünver, Resim Sergisi, Hacı Numan Ortaokulu

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"