Spor

Namağlup Elmalı Şampiyon oldu

2014.08.06 00:00
| | |
5802

İstanbul 2. Amatör Lig'deki temsilcimiz Elmalıspor Grubunda müsabakaların tamamlanmasına 1 maç kala şampiyonluk turunu attı.

Yenisahra Stadında Acarspor ile karşılaşan temsilcimiz müsabakadan 9-2 gibi farklı bir skorla ayrılmasını bildi. Gollerde imzası olan isimler ise şöyle sıralandı ; 3 Tane Oğuz Delice, 2 tane Mustafa Çakır ve birer tane olmak üzere Gökhan Delice, Bora, Murat Közen ve Kerem idi.

Maça Kalede Gökhan Güngör-Ekrem-Mustafa-Nihat (Dk.70 Adem Ünal)-Gökhan Delice-Murat Közen-Oğuz Delice-Bora-Kerem ( Dk.60 Cemre )-Turgay ve Mustafa'dan kurulu bir kadro ile çıkan Bordo-Yeşilli ekip ilk yarıyı ise 4-0 önde tamamladı.İstanbul 2.Amatör ligde müsabakalar Çarşamba günü gerçekleşecek maçlar ile tamamlanacak 17.Grupta şampiyonluğunu ilan eden Elmalıspor Paşabahçe Stadında 27 Haziran Çarşamba Günü Cevizli Anadoluspor ile Saat 18.00 de başlayacak olan maçın ardından şampiyonluk turunu bir kez de taraftarları önünde kutlayacak. Çetin Aksu'nun Yönetiminde tecrübeli isimlerden kurulu bir kadro ile lige giriş yapan Elmalıspor'un bileğini büken ise olmadı. Namağlup gelecek şampiyonluğun ise camiadaki sevinci ikiye katlayacağı da bir gerçek.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Elmalıspor, Beykoz, Şampiyon

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"