Nagihan Akan’dan ilk resmi ziyaret

  • Güncelleme: 13.07.2011 00:11
  • Okunma: 7082 kez
  • Yorum: 0
29 Mart Seçimleri’nden sonra sarsılan CHP Beykoz İlçe Yönetimi’ndeki yen yapılanma resmi ziyaretlerine başladı.
Nagihan Akan’dan ilk resmi ziyaret

İsmet Konca ve bazı Yönetim Kurulu üyelerinin istifa etmesi sonucu düşen CHP Beykoz İlçe Yönetim Kurulu’na Başkan olarak atanan daha önceki İlçe sekreteri Nagihan Akan, Başkanlık koltuğuna oturmasının ardından kamu kurum kuruluşlarıyla resmi temaslarına başladı.

Nagihan Akan Başkanlığı’ndaki CHP Beykoz İlçe Yönetim Kurulu, Beykoz Kaymakamı Aydın Ergün ve Cumhuriyet Başsavcısı Nuh Tekin’i makamlarında ziyaret etti.

Ziyaretlerle ilgili kısa bir değerlendirme yapan CHP Beykoz İlçe Başkanı Nagihan Akan, göreve yeni başlamaları nedeniyle kamu kurum ve kuruluşlarını tanışmak ve Yönetim Kurulu ile ilgili bilgi vermek amacıyla ziyaret ettiklerini kaydetti.

Nezakat ziyaretlerine Beykoz Kaymamı Aydın Ergün ile başladıklarını ifade eden Akan ve Yönetimi Kaymakam Ergün tarafından samimiyetle karşılandı…  Yaklaşık 20 dakika süren ziyarette CHP’nin yeni yönetiminin hayırlı olmasını dileyen Ergün, Başkan Akan’a da başarılar diledi.

CHP Beykoz İlçe Yönetimi ikinci ziyaretlerini Başsavcu Nuh Tekin’e yaptılar… Burada ki ziyarette basın mensuplarının görüntü almasına izin verilmedi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Aydın Ergün, Nagihan Akan, CHP

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz