Siyaset

Nafiz Ünlü: "Çağdaş Beykoz'u Kuracağım"

Nafiz Ünlü:
2014.08.31 00:00
| | |
6848

CHP Beykoz Belediye Başkanı Aday Adayı Nafiz Ünlü, arkadaşları, dostları ve yerel yöneticilerin olduğu yaklaşık 150 kişiye seslendi:

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Beykoz Belediye Başkan Aday Adaylığını geçtiğimiz haftalarda düzenlediği bir basın toplantısıyla açıklayan Yard. Doç. Dr. Nafiz Ünlü, bu kez geniş katılımlı bir kahvaltı düzenleyerek adaylığını ilan etti. İlkokul, ortaokul ve liseyi Beykoz'da okuduğunu dile getiren Nafiz Ünlü, yapay zekaya yönelik İngiltere'de yaptığı mastır çalışmasının dışında yaşamının tamamının Beykoz'da geçtiğini kaydetti. Seçimleri kazanması durumunda yapacaklarını da dile getiren Nafiz Ünlü,"Hedefimiz, Beykoz Halkı'nın arzu ettiği refah ve mutluluğu yaratarak, yaşanabilir, çağdaş bir Beykoz'u kurmaktır" dedi.

‘Buket Müftüoğlu destek oldu’

Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Bilgisayar Bölüm Başkanı da olan Yard. Doç. Dr.Nafiz Ünlü, Beykoz'un mahallerinden muhtarların, sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin, yakın dost ve arkadaşlarının da içinde yer aldığı yaklaşık 150 kişiyi kahvaltıda bir araya getirdi. Rüzgarlıbahçe'de Yörem Çağ Kebap'ta düzenlediği kahvaltıda, Nafiz Ünlü'nün hemen yanında oturan CHP eski Parti Meclis Üyesi Buket Müftüoğlu, Ünlü'ye destek olduğunu açıkladı. 'Çok sevgili dostum ve saygı duyduğum siyasi akrabam' dediği Nafiz Ünlü'ye övgüde bulunan Müftüoğlu, "Nafiz Bey'in istediği her koşulda birlikte çalışmaya hazırım" diye konuştu.

Kahvaltıda bir konuşma yapan Yard. Doç. Dr. Nafiz Ünlü ise devlet ve özel üniversitelerde öğretim üyeliği görevlerini icra ettiğini ve Beykoz'u yönetmek için gerekli donanım ve özgüvene sahip olduğunu belirtti. "İnsan siyasetten kopamıyor" diyen Nafiz Ünlü, toplumun aydınlanmasının peşi sıra yaşadığı çevrenin de 'içinde yaşanabilir bir çevre' olması için üzerine düşeni yapması gerektiğini vurguladı. CHP İl Başkan Yardımcılığı ve İl Saymanlığı yaptığı dönemde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'yla birlikte çalıştıklarını anlatan Yard. Doç. Dr. Nafiz Ünlü, yerel seçimlerde çok az farkla kaybettikleri Kılıçdaroğlu'nun İstanbul Büyükşehir Adaylığı sırasında açıkladığı 34 projenin bilimsel danışma kurulunda yer aldığını kaydetti.

Beykoz'un tüm mahallelerini bildiğini ve sorunlarının çözümü için gece gündüz çalışarak proje ürettiklerini anlatan Nafiz Ünlü, bu projeleri ve çalışma arkadaşlarını kısa bir zaman sonra açıklayacağını ifade etti. 

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Nafiz Ünlü, CHP

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"