Mütevazı kadromuzla Beykoz’un gururu olduk

  • 0
  • 6349
Mütevazı kadromuzla Beykoz’un gururu olduk
Mütevazı kadromuzla Beykoz’un gururu olduk

Tarihinde ilk kez mücadele ettiği TFF Bölgesel Amatör Ligde müthiş bir başarıya imza atan Beykoz İshaklıspor’da, Cuma günü Beykoz Stadında oynanacak Şile Yıldızspor müsabakasının hazırlıkları devam ediyor.

Beykoz ilçesinin en dış sınırlarında mütevazi bir köy, sonraki konumu ile mahallesi olan Trabzon sevdalılarının yaşadığı İshaklı'da heyecan kasırgası estiren Bordo-Mavili ekip futbol otoritelerini ters köşe etmeye devam ediyor.

Bir birinden güçlü ve profesyonel lig deneyimli takımlar arasından sıyrılmayı başaran Beykoz İshaklıspor haftalardır liderliğini devam ettirirken en yakın rakiplerine ise 2'şer puan fark atmış durumda.

Başkan Ali Cinel geride 10 maçlık bir periyot olduğuna vurgu yaparken bu süreci en az kayıpla atlatıp şampiyonluk ipini göğüslemek istediklerini söyledi.

Cinel, "Mütevazı kadromuzla Beykoz’un gururu olduk. Çıkmış olduğumuz bu yolda İnşallah hedefimize ulaşacağız. Cuma günü ilk maçta deplasmanda 2-1 mağlup ettiğimiz Şile Yıldızspor'u konuk edeceğiz. Grupta hiçbir maç kolay geçmiyor ve sürprizlere de açık. Futbolcu kardeşlerimiz müsabakanın hazırlıklarında ortaya koyduğu performans ile bizleri daha da çok umutlandırmakta. Beykozlu futbolseverleri Cuma günü Beykoz Stadındaki maçımıza bekliyoruz" diye konuştu.

Spor Servisi

Son 6 yılda Beykoz’da en başarılı takımıyız
Önceki Son 6 yılda Beykoz’da en başarılı takımıyız
Beykoz'da husumetlisini kız arkadaşıyla kandırarak kaçırdı
Sonraki Beykoz'da husumetlisini kız arkadaşıyla kandırarak kaçırdı