Mustafa Ülker Dost Beykoz'a yeni sezonu anlattı

  • 26.09.2019 10:37
  • Güncelleme: 26.09.2019 10:39
  • Okunma: 2843 kez
  • Yorum: 0
Mustafa Ülker ile yola çıkan Boğaziçi ekibinde Beykoz'da değişik takımlarda görev yapmış birçok yetenekli isim ortak bir amaç için bir araya gelmiş durumda.
Mustafa Ülker Dost Beykoz'a yeni sezonu anlattı

Beykoz İlçesini İstanbul Süper Amatör ligde temsil edecek takımlar içinde göstereceği performans büyük merak konusu olan takım Soğuksuspor. Bünyesinden çıkan ve daha önce de takım ile şampiyonluklar yaşamış olan Mustafa Ülker ile yola çıkan Boğaziçi ekibinde Beykoz'da değişik takımlarda görev yapmış birçok yetenekli isim ortak bir amaç için bir araya gelmiş durumda.

Yeşil-Beyazlı ekibin Teknik Sorumlusu Mustafa Ülker Dost Beykoz’a yaptığı değerlendirmede gelinen noktayı özetledi. "Biz bu güne değin yapılmamış bir işi Beykoz’da hayata geçirmiş durumdayız. Malum takımlar ekonomik sıkıntılar ile boğuşmakta. Bu sebeple ligden çekilen takımlar da olmakta. Birçok isim –Acaba Soğuksuspor Lige girecek mi?-sorusunu yöneltirken ben ve futbolu kardeşlerim ortak bir amaç doğrultusunda yola çıktık. İlk zamanlar adapte olmakta zorlanan oyuncularımız oldu, ancak şimdi geriye dönüp bakıldığında almış olduğumuz mesafe bizleri fazlası ile umutlandırmakta.” diye konuştu.

"Soğuksuspor kadromuz oldukça geniş, futbolcu kardeşlerimi bireysel bazda tek, tek değerlendirdiğimizde her birinin geçmişinde şampiyonluklar var. Bir sebeple futbola küsmüş arkadaşlarımız da var, futboldan soğumuş olan da. İşte bu oyuncularımızı üzerinde yoğun bir çalışma gerçekleştirdik. Diğer yandan hazır halde birçok oyuncumuz da vardı. İşte bu sinerjiyi yakalamak istedik ve başardık da. Bazı bölgelere yeni transferlerimiz oldu. Bu da takıma güç kattı. İşimizin kolay olmadığını biliyoruz, ancak dediğim gibi bunun üstesinden gelecek oyuncu kalitemiz fazlası ile mevcut ” diye konuşan Mustafa Ülker, Soğuksuspor gibi büyük bir camiadan daha fazla destek beklediklerini ve maçlarda kendilerinin geçmiş yıllarda da olduğu gibi tribünlerden destek olunmasını yönünde beklentilerinin olduğunu ifade etti.

Spor Servisi

 

Anahtar Kelimeler: Mustafa Ülker, Soğuksuspor

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz