Siyaset

Mustafa Tahmaz, 2019 Seçimleri için start verdi

Mustafa Tahmaz, 2019 Seçimleri için start verdi
12.11.2018 18:45
| | |
5829

2014 Mahalli Genel Seçimleri’nde, aday adayı olan Mustafa Tahmaz 31 Mart 2019 Seçimleri için Beykoz Belediye Başkan Aday adaylığını tekrarladı.

2014 Mahalli Genel Seçimleri’nde Beykoz’dan aday adayı olan eski İBB Zabıta Daire Başkanı Mustafa Tahmaz 31 Mart 2019 seçimleri için tekrar aday adaylığı başvurusunda bulundu.

Tahmaz’ın yanında Beykoz Belediye Başkan Yardımcılığı döneminde sık sık tartışma konusu olan Ali Bilir’in yer alması dikkat çekti.

Akşam saatlerinde Kavacık’taki AK Parti İlçe Başkanlığı’na gelen Tahmaz, Ali Bilir’le beraber başvuru evraklarını ilçe başkanlığına teslim etti. Tahmaz, uzunca bir dönem İBB Zabıta Daire Başkanlığı yaptıktan sonra, 2014 Yerel Seçimleri’nde Beykoz Belediye Başkan Aday adayı olmuş, aday yapılmayınca, İBB Teftiş Kurulu Başkanlığı’na atanmıştı.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Güncel, Mustafa Tahmaz, Aday Adayı, AK Parti

reklam
11 Yorum
ismail04.12.2018 08:58:53

hemen troller gelmiş buraya karalama kampanyası yapmaya ama bunlarda olacak ki işini iyi yapan insanlar bir yerler de hep taşlanır çekemeyenleri olur.İnşallah tahmaz ın adaylığı açıklanır.Belediyeye taze kan gerek.Yıllardır sistemin içinde kaşarlaşmış kişiler değil.

Semih18.11.2018 22:23:08

Beykoz için büyük bir kazanım olacak şimdiden hayırlı olsun

deniz kaya18.11.2018 21:54:59

Mustafa Tahmazın belediye başkanı olmaya ihtiyacı yok ama bana sorarsanız Beykozun sayın Tahmaz gibi görevini layığıyla yerine getiren çalışkan güleryüzlü ve mütevazı bir başkana ihtiyacı var kimse yok zabıtada şöyle icraatları vardı böyle Beykozun celladıydı diye algı oluşturmaya çalışmasın. o her zaman görevi neyse onu yaptı şimdi de eğer verilirse görevini yapacak. bir de Beykozda tanınmadığını söyleyenlere gülüyorum doğrusu. benim kendisine güvenim tam. biz Beykoz halkının tercihini seçimde herkes görecek. gönlümüzdeki başkan Mustafa beydir.

sezer17.11.2018 22:34:02

burda beykoza yıllardır hizmetini sürdüren hanifi dilmac basta olmak üzere yıllardır hem beykoza hem büyük sehirde hem ankarada akp kuruldugundan beri aralıksız hizmet eden muharrem ergül ün yakışacagı ikisinin arasında beykozun ve ankarada büyüklerin karar vermesi gerek dikkat ediyorum beykoza sadece başkan olmak icin taşınan gelen arkadaşlar lütfen kimse burda beykozun halkının aklı ile oynamasın yok en iyi aday en duzgün aday beykoz hemşiricilik belediyesi olmasın beykoz halkın belediyesi olsun beykozlu olmayan sadece belediye baskani olabilmek icin buraya ikametkahını aldıran makam mevki kendi cıkarları icin aday olan insanların degil yarın kapısına tekme vurup girebilecegimiz eşimizin dostumuzun tanıdığı bizi taniyan birinin beykozlu gerçek beykozlu birinin aday olması gerek tahmaz burda secim alamaz kendinizi kandırmayın kimse evlerini yıkan agir para cezaları kesen kimsenin goz yaşına bakmayan büyükşehirin zabita mudürune oy vermez secim kaybederiz bunun bedelinide ak parti öder kimse halkın tanımadığı birini öne sürmesin siuasi oyunlarla il baskanı yada yukaridan birilerini sokup beykoza belediye başkani olmak icin gelen insanları önümüze koymasın beykozda emek veren insanlara hakaret olur bu

YAHYA YILMAZ17.11.2018 16:38:16

Beykoz'un doğal güzelliğine bide Mustafa Beyin başarıları eklenirse tadından yenmez. Vizyonu olan biri olarak görüyorum kendisini. Beykoz'u diğer ilçelerden çok daha ön plana çıkarabileceğini düşünüyorum. Hayırlı olacağını düşündüğüm en büyük aday adayı kendisi.

Alya 17.11.2018 16:33:47

Devletin çeşitli ve önemli birimlerinin başkanlığını uzun yıllar sorunsuz yerine getiren tüketici hizmet ödülünü alan sosyal faaliyetleri etkin olan bir aday adayı. Daha ne olsun şimdiden hayırlı olması dileğiyle.

Yusuf demir17.11.2018 16:15:14

Allah yolunu açık etsin, beykozlular için çok hayırlı olacağına inanıyorum. Çalışkanlığı, dürüstlüğü samimiyeti ve güler yüzü yeter.

Ömer alkan15.11.2018 16:51:59

Ben çok hayırlı olacağını düşünüyorum gerçekten çok dürüst ve samimi bir insan ayrıca yıllarca büyükşehirde üst düzey görevlerde bulunmuş belediyeciliği çok iyi bilen birisi beykoza çok şeyler katacağı kesin

ali ihsan15.11.2018 10:16:25

Tecrübesi yeter.. Hayırlı ve uğurlu olacağına inandığım bir adaylık olmuş. Yıllardır İstanbul Büyükşehir Belediyesinde üst düzey yöneticilik yapmış ve başarısını kanıtlamış Sayın Mustafa Tahmaz'ın Beykoza faydalı olacağı kesin.. Beykozluların yakından tanıdığı ve sevdiği Sayın Mustafa Tahmaza bu adaylık sürecinde sonsuz başarılar diliyorum.. Saygılar.

emine okutan14.11.2018 12:17:53

adama sormazlar mı beş yıldır neden hiç Beykoz'a uğramadın diye?

selami13.11.2018 12:36:53

hayirlı olsun demek isterdim ama pek hayirli olacagını düşünmüyorum yani insana cellatını seçmesini istemek gibi bir şey istanbul zabıta daire başkanı daire başkanı yani son 20 yıldır beykozda beykozluların celladı korkulu rüyası istanbul büyuksehir zabitaların başkanı hani surekli evlerimizi yikan pimapen degisiminde bile 1500 3500 tl ceza kesen kimsenin goz yaşına bakmayan beykoza ızdrıap olmuş beykozluya yıllardır zorluk cıkaran bir başkanın aday olması gercekten cok ilginç yıkmadığı ceza kesmedigi ev kaldımi acaba bunlar onun gorevi gorevinide yerine en iyi şekilde getirdi kimse yanlış yaptı diyemez en iyi sekilde milletim evi yıkıldı cezaları kesildi tabi parası olup villa yapanlari zaten görüyoruz onlar hariç kimsenin göz yaşına coluk cocuguna bakmadan herkesi cezalandırdı sizce beykoz halkı celladına aşıkmıdır burda ak partinin herkesle barışık halk icinden yıllarını burda geçirmiş beykoza hizmet etmis biri olmalı adayı celladı değil

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"