Kültür

Mustafa Karataş Beykoz’da hasbi hal etti

Mustafa Karataş Beykoz’da hasbi hal etti
07.06.2017 19:12
| | |
4647

Foto galeri

İlahiyatçı Mustafa Karataş, Beykoz Belediyesi’nin kurmuş olduğu Ramazan Sokağı’nda gelerek Beykozlularla hasbi hal etti.

Beykoz Belediyesi'nin Ramazan etkinlikleri kapsamında düzenlediği programlar ilçe sakinlerinin yoğun ilgisiyle devam ederken, dün akşamın konuğu İlahiyatçı Mustafa Karataş oldu.

Ramazan Sokağı’nda devam eden etkinlikler kapsamında çocuklara yönelik animasyon ve oyunların ardından sohbet veren Mustafa Karataş Hoca, Beykozlular tarafından ilgiyle dinlendi.

Ramazan’ın manevi havasında geçen dini sohbetlerde bulunan Karataş Hoca, insanlara ve bütün canlılara değer vermenin öneminden, iyi ve kâmil-i insan olmanın özelliğinden bahsetti. Sohbetiyle dinleyicileri cezbeden Mustafa Karataş, Peygamber Efendimiz (SAV) ve sahabeden örnekler vererek kötülük edene bile iyilik ve doğrulukla davranılması gerektiğini anlattı.

Ramazan etkinliklerine aileleriyle katılan ilçe sakinleri, sevilen sanatçıları ve mutasavvıfları kendileriyle buluşturan Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve ekibine teşekkürlerini iletti.

Ramazan ayı boyunca sürecek etkinliklerde Mehmet Emin Ay, Aykut Kuşkaya, Orhan Hakalmaz, Ömer Döngeloğlu gibi sevilen isimler ilçe sakinleriyle bir araya gelecek.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Belediyesi, Ramazan Sokağı, Mustafa Karataş, İlahiyatçi

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"