Mustafa Kamalak muhtarlarla buluştu!

  • 0
  • 7463
Mustafa Kamalak muhtarlarla buluştu!
Mustafa Kamalak muhtarlarla buluştu!
Mustafa Kamalak muhtarlarla buluştu!
Mustafa Kamalak muhtarlarla buluştu!
Mustafa Kamalak muhtarlarla buluştu!

Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, Prof Dr. Necmettin Erbakan’ı Anma Programına katılmak üzere gelmiş olduğu Beykoz’da muhtarlarla bir araya geldi.

Beykoz’un mahalle ve köy muhtarlarının da katılmış olduğu toplantıya STK temsilcileri de ilgi gösterdi. İBB Beykoz Koru Tesisleri’nde yaklaşık 3 saat bir arada olan Genel Başkan Mustafa Kamalak’a İl Başkanı Selman Esmerer ve Beykoz İlçe Başkanı Burhan Öz eşlik etti.

Beykoz’a gelmişken Genel Başkan Mustafa Kamalak’ın Beykoz’un önde gelen isimleriyle bir arada olmasını istediklerini söyleyen İlçe Başkanı Burhan Öz, günler öncesinden hazırlamış oldukları program çerçevesinde Genel Başkan Mustafa Kamalık’ın Beykoz’un dertlerini bilmesini istediklerini kaydetti.

İl Başkanı Selman Esmerer de, Saadet Partisi’nin Milli Görüşün son partisi olduğunu ve bu çatı altında halka hizmet hakka hizmettir anlayışıyla hareket ettiklerini söyledi.

“Biz Saadet Partisi olarak bu makamları halka hizmet etmek amacıyla kullanıyoruz…. Biz İstanbul’da belediyeleri aldığımızda çöp dağları vardı… Biz yapmış olduğumuz hizmetlerle İstanbul’u rahatlattık… Şimdi ki iktidar mensupları Mili Görüş gömleğini çıkarttıklarını söylüyorlar” şeklinde konuşan İl Başkanı Selman Esmerer, Beykozlu olduğunu ve Çavuşbaşı’nda ikamet ettiğinin altını çizdi.

2B Yasası’ndan vatandaş zarar görecek

Genel Başkan Mustafa Kamalak’a Beykoz’un 2B problemini içeren bir dosya veren Beykoz Muhtarlar Derneği Başkanı Cavit Gül, Beykoz’un en önemli sorunun 2B olduğuna vurgu yaparak, “bu yasa her ne kadar çıktı deniliyorsa da, uygulama da ciddi sorunlar olacağını ve bu işten vatandaşın zarar göreceğini düşünüyoruz” dedi.

Ben Anayasa profesörüyüm !..

Programda, Çubuklu Muhtarı Hüsnü Kolcu ve Akbaba Köyü Muhtarı Yüksel Kılıç, Kavacık Muhtarı Yusuf Kesici, Tokatköy Muhtarı Erkan Atagün, Soğuksu Muhtarı Muammer Aydınoğlu’nun sorularını cevaplayan Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, “bu kanun yasalaşsa bile, iptal edilme ya da değiştirilme olanağı var… Ben bir Anayasa profesörü olarak bu işle ilgili olacağımı, vatandaşın lehine inisiyatif kullanacağıma söz veriyorum” dedi.

Haber Merkezi

CHP’li Nevzat Karataş ne demek istedi?
Önceki CHP’li Nevzat Karataş ne demek istedi?
Cengiz Kurdoğlu Kavacıkspor için konser verecek
Sonraki Cengiz Kurdoğlu Kavacıkspor için konser verecek
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz