Mustafa Gürkan ziyaretlerine başladı

  • 0
  • 9827
Mustafa Gürkan ziyaretlerine başladı
Mustafa Gürkan ziyaretlerine başladı
Mustafa Gürkan ziyaretlerine başladı
Mustafa Gürkan ziyaretlerine başladı
Mustafa Gürkan ziyaretlerine başladı
Mustafa Gürkan ziyaretlerine başladı
Mustafa Gürkan ziyaretlerine başladı
Mustafa Gürkan ziyaretlerine başladı
Mustafa Gürkan ziyaretlerine başladı

29 Kasım 2014 günü R. Şahin Köktürk Spor Salonu’nda yapılan Olağan Kongre’de AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı’na seçilen Mustafa Gürkan Hükümet Konağı’nda idari amirleri ziyaret etti.

Öğleden sonra başlayan ziyaretlerin ilk durağı Beykoz Kaymakamı Süleyman Erdoğan oldu. İlçe Başkanı Mustafa Gürkan ve ekibi, Kaymakam Erdoğan ile Beykoz ve hükümet üzerine 40 dakikalık bir sohbet gerçekleştirdi.

Ziyarette ilk olarak İlçe Başkanı Mustafa Gürkan ve ekibini tanımak istediğini söyleyen Kaymakam Erdoğan, kendilerini tanıtmalarını istedi. Tanışmanın ardından, ‘Yeni Türkiye, Yeni Beykoz’ sloganını tekrar ederek sözlerine başlayan İlçe Başkanı Gürkan şöyle devam etti:İlçe Başkanı Mustafa Gürkan: “Beykoz adına neler yapabiliriz?

Yaklaşık iki ay önce bir kongre gerçekleştirdik. Ben de kongrede İlçe Başkanı olmak istediğimi partili arkadaşlarıma söyleyerek onlardan onay istedim ve teveccühleriyle İlçe Başkanı seçildim. Bu ziyareti daha önce gerçekleştirmek isterdik fakat yapılan kongremizin ardından ekiplerimizi oluşturduk. Akabinde ise Beykoz adına2023 Hedeflerimiz doğrultusunda ‘neler yapabilirizi’ konuştuk. Bu da bir hayli vaktimizi aldı. Şimdi ise buraya gelerek kendimizi tanıtmak istedik. Diğer yandan da yaptığımız çalışmalarda sizleri de aramızda görmek istediğimizi, gerektiği yerlerde desteğinizi almayı düşündüğümüzü belirtmek istiyorum.”

Beykoz Kaymakamı Süleyman Erdoğan ise kendisine yapılan ziyarette; yeni seçilen kadroları tebrik ederek, “Yaklaşık iki yıldır Beykoz’da Kaymakam olarak görev yapıyorum. Beykoz, her an her şeye hazırlıklı bir ilçe, ama bunlara temel hazırlayacak yöneticilere ihtiyacı var. Bizler çok şükür elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz. Sizlere de tekrar hayırlı olsun diyorum. İnşallah, Beykoz ve Beykoz’un geleceği adına faydalı çalışmalar yaparsınız. Bizlere ne zaman ihtiyaç duyarsanız imkânlar çerçevesinde yardım etmeye çalışırız” şeklinde konuştu.Ziyarette, idari amirler ile halk arasında zaman zaman yaşanan anlaşmazlıklar üzerine de fikir alışverişinde bulunuldu.

İkinci durak İlçe Sağlık Müdürlüğü oldu

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Mustafa Gürkan ve diğer yöneticiler Kaymakam Süleyman Erdoğan’ın ardından Beykoz İlçe Sağlık Müdürü Dr. Berk Topuz’u ziyaret etti.

Yarım saat süren ziyarette İlçe Başkanı Mustafa Gürkan ilk olarak kendisini ve ekibini tanıtarak ‘sağlık’ alanında ilçenin en üst düzey makamında kendilerini ağırladığı için İlçe Sağlık Müdürü Topuz’a teşekkürlerini iletti.

Gerçekleştirilen ziyaretten oldukça memnun olan Beykoz İlçe Sağlık Müdürü Berk Topuz, “Hepinizi tek tek tebrik ediyorum. Beykoz için ne yapılması gerekiyorsa ve benden ne istiyorsanız yapmaya hazırım” diyerek başladığı konuşmasına şöyle devam etti:Ben halkın yararını gözeten her işin altına imza atmaktan onur duyarım. İktidar partisi olarak yapacağınız çalışmalarınıza gerek kurum olarak gerekse şahsım olarak destek vermekten keyif alırım. Sağlık alanında Beykoz halkının haklarının ve sorumluluklarının tam olarak farkında olmadığını düşünüyorum. Halkımızı bilinçlendirmek alanında ya da çalışma yapılacak diğer alanlarda profesyonel olarak destek verebiliriz

İktidar partisinin son durağı İlçe Nüfus Müdürlüğü…

AK Partililer günün son ziyaretinde, İlçe Nüfus Müdürü Nihade Kılıç’ın kapısını çaldı. Karşılıklı sohbet ortamındaki bu ziyarette de Gürkan ve ekibine hayırlı olsun temennileri iletildi.

Beykoz İlçe Nüfus Müdürü Nihade Kılıç:Beykoz, göç alan bir ilçe

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Mustafa Gürkan’ı odasının kapısında karşılayan İlçe Nüfus Müdürü Nihade Kılıç, “Ben öncelikle sizleri ve yeni seçilmiş diğer arkadaşları tebrik etmek istiyorum. İnşallah hedefleriniz doğrultusunda başarılı olursunuz. Beykoz, köyün ve şehrin bir araya geldiği bir ilçe. Demografik ve sosyal yapıyı incelediğimizde bu sonucu elde ediyoruz. Yoğun bir yerleşim olmasına rağmen nüfusumuz 248 bin civarında seyrediyor. Halkımız kayıtlarını Beykoz’a taşımamakta ısrar ediyorlar. Benim hiç tasvip etmediğim bir husus. Sizin de bu konuda çalışmalarınız olacağına inanıyorum” dedi.

Haber Merkezi

Dr. Berk Topuz: ‘Sakın reçetesiz ilaç satmayın’
Önceki Dr. Berk Topuz: ‘Sakın reçetesiz ilaç satmayın’
Ekrem İmamoğlu Beykoz İlçe Başkanını evinde ziyaret etti
Sonraki Ekrem İmamoğlu Beykoz İlçe Başkanını evinde ziyaret etti
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz