Siyaset

Mustafa Gürkan TBMM’de Beykoz’u temsil edebilir mi?

Mustafa Gürkan TBMM’de Beykoz’u temsil edebilir mi?
28.04.2018 17:23
| | |
5231

AK Parti 6. Olağan Kongresi’nde tekrar görev verilmeyen AK Parti Beykoz eski İlçe Başkanı Mustafa Gürkan, milletvekili olabilmek için aday adaylığına müracaat etti.

İlçe Başkanı olduğu sırada, iki kişi arasında geçen özel telefon görüşmesini kayda aldırarak danışma toplantısında dinlettiği gerekçesiyle hakkında suç duyurusunda bulunulan Mustafa Gürkan, AK Parti Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş ile dostlukları bilinen ve geçtiğimiz günlerde AK Partili Belediyelerin sponsorluğunda düzenlediği gecede, Beykoz’dan; AK Parti Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf, Meclis üyesi Muharrem Kaşıtoğlu ve AK Parti İlçe Başkan Yardımcısı Zafer Aslan’a ödüller veren Hüseyin Yelkenci’yi, Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf ve İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç’ı da yanına alarak İstanbul İl Başkanlığı’na gitti.

Gaye Zayıf sosyal medya hesabından paylaştı…

AK Parti Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf, daha önce de peygamberimiz Hazreti Muhammed (SAV)’e pasta keserek kutlama yapmış, daha sonra ise Beykoz’un mülkiyet problemi ile ilgili tartışmalı sözler söylemişti. Bunları sosyal medya üzerinden paylaşan Gaye Zayıf, Beykoz’da günlerce tartışma konusu olmuştu.

Gaye Zayıf; Mustafa Gürkan’ın AK Parti İstanbul İl Başkanlığı’nda yapmış olduğu milletvekili aday adaylığı müracaatını da sosyal medya üzerinden paylaştı. Bayan Zayıf, Hüseyin Yelkenci, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç ve Mustafa Gürkan ile yapmış olduğu öz çekimi de sosyal medya üzerinden paylaştı.

Gaye Zayıf, “Önceki Dönem İlçe Başkanımız Mustafa Gurkan ‘ı Beykoz’dan Ankara’ya uğurlamak için Haydi Bismillah dedik... Tabandan Tavana bu davaya emek veren Değerli Başkanım Rabbim yolunu açık eylesin.” ifadelerine yer verdi.

Muharrem Kaşıtoğlu’da Mustafa Gürkan’a başarılar diledi  

AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatlarında yaşanan birçok olumsuzluğa yorum yapmaktan kaçınması ve başkan yardımcısı olduğu dönemde, Beykoz Belediyesi’nde yaşanan bir hukuksuzluk nedeniyle uzun süre adı Mustafa Gürkan ile birlikte tartışmaların odağında yer alan Muharrem Kaşıtoğlu’da sosyal medya üzerinden bir paylaşım yaparak, Mustafa Gürkan’a başarı dileklerini ifade etti.

Mustafa Gürkan’dan 17 yıllık dava arkadaşım diye söz eden Kaşıtoğlu, “O, bu davanın pek çok kademesinde ter dökmüş, menfaat hesaplarını her daim ve tereddütsüz elinin tersiyle itebilmeyi başarmış, dededen bu yana 80 yıllık Beykozlu. 24 Haziran genel seçimlerinde MV. Aday Adaylık başvurusunun özelde kendisine genelde Beykoz'a hayırlar getirmesini diler 17 yıllık dava arkadaşım Mustafa Gürkan'a başarılar dilerim...” ifadelerine yer verdi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Mustafa Gürkan, Milletvekili, Aday Adayı, Gaye Zayıf, Hüseyin Yelkenci, Muharrem Kaşıtoğlu

reklam
2 Yorum
çubukluyalı30.04.2018 12:28:46

yani artık komple ilçe yönetimi olarak level atlamaları gerekirdi.beykozu mükemmel yönetiyorlar;birde m.v olacaklar.aynı hamleyi bld.başkanı ve kadın kolları başkanından beklerdim ben.resmen partiden soğutuyorsunuz insanları.

Hakan28.04.2018 21:24:15

ilçe başkanı iken selamı sabahı olmayan vatandaşı geçtim yönetimini dinlemeyen ADAM İstanbul'umu yönetecek

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"