Mustafa Gürkan’ın annesi ebediyete uğurlandı

  • 0
  • 6337
Mustafa Gürkan’ın annesi ebediyete uğurlandı
Mustafa Gürkan’ın annesi ebediyete uğurlandı
Mustafa Gürkan’ın annesi ebediyete uğurlandı

Kızılay Beykoz Şube Başkanı Mustafa Gürkan’ın önceki akşam saatlerinde vefat eden annesi ebediyete uğurlandı.

Merhume Semahat Gürkan için Beykoz Ortaçeşme Mahallesi Merkez Camii’nde cenaze namazı kılındı. Soğuk ve yağışlı havaya rağmen yoğunluğun dikkati çektiği cenazeye siyaset, stk, iş ve spor dünyasından çok sayıda tanıdık sima katıldı.

Öğlen namazına müteakip kılınan cenaze namazı öncesi Mustafa Gürkan kardeşleri ile birlikte cami avlusunda uzun süre taziyeleri kabul etti.

AK Parti eski İlçe Başkanı da olan Mustafa Gürkan’ın yakalandığı zaturre hastalığı nedeniyle 67 yaşında vefat eden annesi Semahat Gürkan’ın cenaze namazında; Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, AK Parti Beykoz İlçe Başkan Muhammed Hanefi Dilmaç, Beykoz Belediye Başkan Yardımcıları Fatih Sağlam, Manolya Demirören Tekin, AK Parti Grup Başkan Vekili Adem Sefer, Deva Partisi Beykoz İlçe Başkanı Av. Hikmet Baki, Beykoz Muhtarlar Derneği Başkanı Sedat Altun, Dost Beykoz İmtiyaz Sahibi Kader Gür, BEYMEZ Başkanı Erdal Öztürk, Rizeliler Derneği Başkanı Mikail Akyıldız, KAS-DER Başkanı Süleyman Çalık, Beykoz Vakfı Başkanı Adem Çalışkan, Beykoz Polis Hizmetleri Derneği Başkanı Birzat Mermer, SGK Beykoz Müdürü Ferda Özkalenler, Merhum Yücel Çelikbilek’in çocukları Ahmet ve Mustafa Çelikbilek ve Erdoğan Coşkun Çap gibi isimler saf tuttu.

Merhume Semahat Gürkan için, sevenlerinden helallık alınarak, ruhu için Fatiha okundu. Namaz sonrası Mustafa Gürkan, annesinin tabutuna Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın ile birlikte omuz verdi.

Sevenlerinin omzunda cenaze arabasına taşınan merhume Gürkan Akbaba Mezarlığı’nda gözyaşları arasında ebediyete teslim edildi.

Haber Merkezi

 

 

 

16/9 Kuleleri ve TOK(İ)ATKÖY
Önceki 16/9 Kuleleri ve TOK(İ)ATKÖY
İstanbul yağışlara hazır mı? Beykoz Meclis Üyesi anlattı
Sonraki İstanbul yağışlara hazır mı? Beykoz Meclis Üyesi anlattı