Mustafa Ceceli ve Selin İmer'in Beykoz'daki evi

  • 11.10.2020 17:10
  • Güncelleme: 11.10.2020 17:12
  • Okunma: 15225 kez
  • Yorum: 0
Müzik dünyasının ünlü ismi Mustafa Ceceli ile cemiyet hayatının tanınmış kişisi Selin İmer, Beykoz'daki evlerinin kapısını ilk kez araladı.
Mustafa Ceceli ve Selin İmer'in Beykoz'daki evi

Yaklaşık 3 yıl önce Ceceli ve İmer çiftinin evlenmesi günlerce magazin dünyasında konuşulmuştu. Gerçekleşen evliliğin ardından Ceceli'nin 8 yaşındaki oğlu Arın ile birlikte bir aile oldular.

Evliliklerinin 3. yıl dönümünü Ebru Gündeş'in Bodrum'daki sahnesine giderek kutladıklarını söyleyen Selim İmer, uzun süren karantina döneminin ardından iyi bir etkinlik olduğunu dile getirdi.

Karantina sürecini çoğunlukla Göcek'te geçirdiklerini dile getiren İmer, tatili teknede yapmanın daha güvenli olacağı düşüncesinde olduklarını söyledi.

İmer, "Yalnız kalmaktan, evde vakit geçirmekten keyif alan biri olduğum için bu dönemde çok zorlanmadım. Dünyanın içine girdiği ekonomik çıkmaz ve ölümleri saymazsak çok şükür zor bir dönem olmadı." dedi.

Kovid-19 pandemisi nedeniyle okulların kapalı olmasından her çocuk gibi Arın'ın da etkilendiğini söyleyen Aranjör Mustafa Ceceli, uzaktan eğitim sürecinde maksimum seviyede destek olmaya çalıştıklarını, Arın'a hem öğretmeni hem de sınıf arkadaşı gibi davrandıklarını kaydetti.

Ceceli, karantina sürecinde 8 yaşındaki oğlu Arın'ın piyano çalmayı bir üst seviyeye taşıdığını da sözlerine ekledi.

"Karantinada ne kadar dizi varsa tükettik"

İşi gereği sürekli göz önünde olduğunu ifade eden Ceceli, ev, stüdyo ve sahne üçgeninde bir hayat geçirdiğini, karantina döneminde de zorlanmadığını kaydetti.

Ceceli, "Birlikte vakit geçirmeyi seven bir çiftiz. TV’yi tükettik, ne kadar dizi varsa bitirdik bu dönemde. Ben düzenli olarak spor yaparım, Selin ise parmağını bile oynatmaz desem abartmış olmam." diye konuştu.

Selin İmer'in çok net bir insan olduğu düşüncesini aktaran Ceceli, "Selin çok net bir insan. Siyah ya da beyaz, gri asla değil. Bu sebeple de aman karşımdaki üzülür kırılır diye hoşnut olmadığı bir şeyi içine atmıyor, direkt söylüyor." ifadelerini kullandı.

"Mustafa'nın kıyafet tercihine karışırım"

Birbirlerinin hayatlarına müdahale eden bir çift olmadıklarını söyleyen Selin İmer, "O yüzden zorlayıcı değişiklikler olmadı. Biraz yalan oldu galiba, ben giyimine bayağı karışıyorum Mustafa’nın. Ama o bana hiç karışmaz." şeklinde konuştu.

İmer, şunları söyledi:

"Mustafa’nın Avrupa turnesinden dolayı seyahatleri her hafta oluyor. Merak ettiğim şehirlere gittiğinde ben de eşlik ediyorum. Pandemi sürecinden dolayı uygulayamadığımız fakat her sene yaptığımız fiks Amerika seyahatimiz var. Uzun süre orada yaşadığım için gitmekten en keyif aldığım yer orası. Çocuk yapmayı düşünmüyoruz."

Ceceli, sözlerini şöyle tamamladı:

"O şarkının başarıya ulaşması, sanki kendi söylediğim bir şarkının başarılı olması gibi. Bu sene Ziynet Sali “Kalbim Tatilde”, Irmak Arıcı “Yağmurum Ol”, Sibel Can “Hayat” ve Ebru Yaşar “Kalmam” yaptığım aranjmanlar arasında."

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz