Toplum

Müslüman dövüşçü Habib, Beykoz’a teşekkür etti

Müslüman dövüşçü Habib, Beykoz’a teşekkür etti
16.10.2018 01:09
| | |
5923

UFC hafif sıklet kemerini koruyan Habib Nurmagomedov'un grafitisini Beykoz'da çizen sanatçı Muhammed Emin Türkmen sosyal medyanın gündemine oturdu.

Daha önce de 15 Temmuz’un sembol isimlerinden Ömer Halisdemir'in grafitisini çizen Türkmen, Habib'in çizimlerini de Beykoz Elmalı Mahallesi’ndeki aynı duvara yaptı. Habib, portresinin yapıldığı grafiti çalışmasını 12 milyon takipçili İnstagram hesabından paylaştı.

MET lakaplı Muhammed Emin Türkmen, 15 Temmuz Şehidi Ömer Halisdemir'i Beykoz'un Elmalı mahallesindeki duvara çizmişti. Çizimden sonra Türkiye'nin dört bir yanından tebrik mesajı alan grafiti sanatçısı Türkmen, boksör Habib'i de Halisdemir’in yanına ekledi.

Geçtiğimiz hafta İrlandalı boksör Conor McGregor’u mağlup eden Habib Nurmagomedov, sosyal medyanın en çok konuşulan konusu olmuştu.

Habib, ringte verdiği mücadelesini resmeden grafiti sanatçısı Türkmen'in eserini 12 milyon takipçisi olan resmi Instagram hesabından paylaştı. “Somewhere in Turkey” Desteğiniz için teşekkür ederim. notuyla paylaşmasının ardından gözler 'Met' lakabıyla da bilinen sanatçımıza çevrildi.

Boksör Habib'in 2 buçuk milyona yakın beğeni alan Somewhere in Turkey notuyla paylaştığı portresi de Beykoz'daki duvara çizildi.

Türkmen, Halisdemir'in portresinin yanında Habib'i de ekleyince hayranları artık oraya kahramanlar köşesi ismini verdi. Birçok kahramanın da buraya resmedilmesi bekleniyor.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber, UFC, Habib Nurmagomedov, Grafiti, Muhammed Emin Türkmen, Sosyal Medya

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"