Spor

Murat Ulu’yu Sivasspor kaptı

2015.01.28 00:00
| | |
7327

Beykoz İlçe Futbolunun son yıllarda yetiştirdiği genç yeteneklerden Murat Ulu'yu Sivaspor kaptı.

Bu sezonu müthiş bir performans ile 30 golle Çubukluspor'da şampiyonluk yaşayarak geçiren başarılı futbolcu Spor Toto 3.Lig takımlarından Üsküdar Anadolu Takımı ile anlaşmıştı. Bu kulüp ile ikili ilişkileri yüksek olan Sivaspor'un da takibine takılan müthiş golcü kendisine yapılan teklifi kabul ederek Kırmızı-Beyazlı Süper Lig Takımının U21 Takımı ile Profesyonel anlaşma imzaladı.

15 Haziran 1995 Doğumlu olan Ulu, 1.85 Boyunda 70 Kilo. Paşbahçespor Altyapısında başladığı futbolculuk kariyerini daha sonra Sancaktepe Belediyespor ve Çubukluspor takımlarında forvette gösterdiği performans ile birçok takımın takibinde idi. Üsküdar Anadolu 1908 Kulübü ile anlaşan ve kampa giden golcü futbolcu için Sivasspor macerası bu akşam (Çarşamba) itibarı ile başlıyor.

Murat Ulu Dost Beykoz vasıtası ile transferini duyururken Sivaspor U21 Takımında oynayacağını ve A Takım içinde kendisinin takip edileceği bilgisini iletti. Bu ana kadar yetişmesinde pay sahibi olan tüm antrenörlerine teşekkürlerini ileten Ulu, “Allah'ın izni ile orada da başarılı olacağıma eminim. Hayatımda yeni bir sayfa başlıyor. Beykoz'u Sivas'ta temsil edeceğim. Heyecanlanmamak ne mümkün. Beni sürekli teşvik eden, arkamda duran ve Sivas'a gitmemde onay veren aileme sonsuz teşekkürlerimi iletmek isterim" diye konuştu.

Spor Servisi

 

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Murat Ulu, Üsküdar Anadolu Spor Kulübü, Çubuklu Spor Kulübü, Sivasspor, Transfer

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"