Siyaset

Murat Miniç sorulara online cevap veriyor

Murat Miniç sorulara online cevap veriyor
09.02.2019 17:07
| | |
3833

İYİ Parti Beykoz Belediye Başkan adayı Murat Miniç, kendisine ait web sitesi üzerinden sorulan sorulara online olarak cevap veriyor.

Bilgehan Murat Miniç, kurmuş olduğu www.bilgehanmuratminic.com.tr adresli web sitesi üzerinden kendisine yönetilen sorulara cevap veriyor.

Vatandaşa hizmet etmek için tüm imkânlarını seferber ettiklerini bildiren Miniç, destek mesajlarının yanı sıra eleştiri de dikkate alıyor.

Dost Beykoz’a yapmış olduğu açıklamada, samimiyetle hizmet vurgusu yapan İYİ Parti adayı, kendisi dışında hiçbir adayın bunu online sistemi kullanmadığını, gün üçünde yapmış olduğu seçim çalışmalarının yansıra, online olarak gelen soruları da bizzat kendisinin cevapladığını kaydetti.

 Vaatlerinden birisinin Beykoz’da hayatı ucuzlatmak olduğunu söyleyen Miniç; “halkımızın desteğini aldığımızda altından kalkamayacağımız hiçbir zorluk, kazanamayacağımız hiçbir mücadele yoktur” dedi.

Sitede neler var?

Web sitesinde; özgeçmiş, projeler, haberler gibi kısımlar yer alırken, soru, cevap bölümünde Murat Miniç’e sorular yönetiliyor. Sorular ve cevaplar herkes tarafından görülebiliyor.

Beykoz AŞ, Beykozluyu kalkındıracak

Beykoz için ekonomik refahı arttırmaya yönelik Beykoz AŞ projesiyle hayat ucuzlayacak halk ihale gelirlerine ortak olacak, sadece gelire değil yönetimi de Beykoz halkı yapacak. Kapalı kapılar açılacak, spor kulüpleri, engelli vatandaşlar, dernekler, kalkınacak.

Bilgehan Murat Miniç kimdir?

1978'de Paşabahçe'de doğdu. İlkokulu Soğuksu'da, ortaokulu 60.Yıl İlk Öğretim Okulu'nda, liseyi Beykoz Denizcilik Lisesi Güverte Avlama Bölümü'nde tamamladı.

Halkla İlişkiler ve Tanıtım Yüksek Okulu olmakla birlikte Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu.

Kısa bir süre, yurt dışı ticaret gemilerinde zabitlik yaptı. 19 yıl Şehir Hatları A.Ş'de görev yaptı. Gemi kaptanı ve hala Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü'nde çalışmakta.

Eşi Ferda Hanım aslen Kastamonu Çatalzeyinli olup Çocuk Gelişimi Enstitüsü mezunudur. Evli ve 3 çocuk babası Miniç'in, Hidayet Eren ve Ahmet Berk adlarında iki oğlu, Aybike Elif adında bir kızı var.

Siyasi ve Sosyal Hayatı

1993 yılında Beykoz Ülkü Ocakları ile başlayan siyasi hayatı Nizam-ı Alem, Alperen Ocakları ve BBP ile devam etti. Ocak Başkanlığı ve BBP İlçe Başkan Yardımcılığı yaptı. İki defa meclis üyesi adayı oldu. 2011 yılında ise İstanbul Alperen Ocakları İl Başkanı olarak atandı.

İki dönem Beykoz Denizciler Derneği Başkanlığı yaptı. Gazete 216 da yöneticilik, Dost Beykoz gazetesinde ise köşe yazarlığı yaptı. Çeşitli STK'larda görev aldı. En son arkadaşlarıyla birlikte Gaye İnsan Uluslararası İnsani Yardım Derneğini kurdu. Halen kurucu Genel Başkan olarak görevine devam etmektedir.

2014 yerel seçimlerinde BBP Beykoz Belediye Başkan adayı olan Bilgehan Murat Miniç, Türkiye'de partisinin oylarını en çok arttıran adaylardan biri olarak yaklaşık 11 bin oy aldı...

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, İYİ Parti, Bilgehan Murat Miniç

reklam
2 Yorum
tezcan dağ11.02.2019 15:21:38

başkan şu haram zadelei korkuttun ya kazanamasanda helal olsun sana hele bir bayan var seni takip ediyor nerde olsan altına yorum atıyo. belli a.k.p li millete hain diyen metin külünkün hdp ile ümraniyede halay cekmesine birşey demiyorlardı vallahi zalim bunlar başkan rabbim yardımcın olsun.. 2014 iöçin de sizden özür diliyorum o zmaan vermemiştim binpişman oldum yolun acık olsun

emine okutan09.02.2019 19:49:31

inanılmaz bir olay çok etkilendim :) geçen dönem Mehmet Ali Anafarta'da whats upp grubu kurmuştu hızlı iletişim için:) bu kadar yaratıcı projeler beni öldürüyor :):):):):):):):)

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"