Kaptan Bilgehan Murat Miniç'in yeni rotası

  • 0
  • 8649
Kaptan Bilgehan Murat Miniç'in yeni rotası
Kaptan Bilgehan Murat Miniç'in yeni rotası
Kaptan Bilgehan Murat Miniç'in yeni rotası

Dost Beykoz Yazarları'ndan Kaptan Bilgehan Murat Miniç, ülkenin en büyük denizcilik kuruluşlarından Beykoz Denizciler Derneği'nin Başkanlığı'na Aday oldu.

Dost Beykoz Yazarları'ndan Bilgehan Murat Miniç, ülkenin en büyük denizcilik kuruluşlarından Beykoz Denizciler Derneği'nin Başkanlığı'na Aday oldu.

Zaman zaman adını sosyal faaliyetlerle duyuran Beykozlu Bilgehan Murat Miniç, bu kez ülkenin en saygın denizcilik kuruluşu olan Beykoz Denizciler Derneği'nin Başkanlığı'na Aday oldu. Aynı zamanda Dost Beykoz Yazarı da olan Murat Miniç, sosyal medya hesabından seçimlerde Aday olduğunu ilan etti.

Dost Beykoz'a özel açıklamalarda da bulunan Bilgehan Murat Miniç, "Bu dernek, ülkenin en etkili denizcilik derneğidir. Yaklaşık 2 bin üyesi bulunmaktadır. Biz de arkadaşlarımızın desteğiyle Aday olmaya karar verdik" şeklinde konuştu. Öte yandan Murat Miniç'in sosyal medya hesabından duyurduğu Adaylık kararına, Beykoz'dan destek mesajları yağdı.

Önceki adıyla Beykoz Denizcilik Lisesi Derneği ve yeni adıyla da Beykoz Denizciler Derneği'nin üyelerini deniz üzerinde görev yapan kişiler oluşturuyor. Hemen her yıl Mezunlar Günü'nün yapıldığı ve Japonya başta olmak üzere birçok ülkeden davetlilerin geldiği toplantıların düzenlediği derneğin merkezi Üsküdar'da bulunuyor. Özellikle Deniz Ticaret Odası'nın ve liman işletmelerinin birçoğunun Üsküdar'da olması nedeniyle ofisin Üsküdar Uncular Caddesi üzerinde bulunduğuna dikkat çeken Başkan Adayı Bilgehan Murat Miniç ise şöyle diyor:

Bilgehan Murat Miniç: “İnşallah seçildikten sonra Beykoz’a ve Denizcilik sektörüne layık işler üreteceğiz”

"Dernek, bilgilendirici bültenler hazırlamasının yanı sıra Denizcilik Müsteşarlığı ile de sürekli görüşüyor. Zaman zaman Müsteşarlığa giderek, önerilerini de sunuyor. Bu dernek üyeleri tüm dünya denizlerinde Beykoz'u temsil ediyor.

Zaten Beykoz, denizcilik camiası içerisinde çok önemli bir konumda bulunuyor. Bugün baktığınızda, İstanbul Şehir Hatları İşletmesi'nin kaptan, baş makinist ve personelinin neredeyse yüzde 90'Ben Beykozluyum' diyor. Derneğin Başkanlığını ise Mesut Çört yapıyor. Sevgili Mesut Abimiz bu ay sonunda gerçekleştirilecek seçimlerde aday olmadığını söyledi. İnşallah biz de seçilirsek, Derneğe yaraşır işler üretmek ve Beykoz'umuza da denizcilik sektörüne de layık olmak istiyoruz."

Haber Merkezi

Beykoz'dan Kızılay’a 20 bin lira yardım
Önceki Beykoz'dan Kızılay’a 20 bin lira yardım
Can Ataklı’dan Hamzaçebi’ye tepki, Köseler’e övgü
Sonraki Can Ataklı’dan Hamzaçebi’ye tepki, Köseler’e övgü
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz