Murat Aydın Soğuksu’da ne kasap bıraktı ne eczane

  • 10.03.2019 15:03
  • Güncelleme: 10.03.2019 15:04
  • Okunma: 7173 kez
  • Yorum: 0
Soğuksu’da esnafı ziyaret eden AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, vatandaşlarla sohbet ederek seçimlerde destek sözü istedi.
Murat Aydın Soğuksu’da ne kasap bıraktı ne eczane

Aydın'ın bir kasap dükkânında esnafın çağırması üzerine tezgahın arkasına geçmesi renkli görüntüler oluşturdu. 

31 Mart Yerel Seçimlerine sayılı günler kala çalışmalarını daha da hızlandıran AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, Soğuksu Mahallesi’nde esnafı tek tek ziyaret etti. Vatandaşlarla tokalaşarak onlarla sohbet eden Aydın, seçimlerde destek sözü istedi.

Yaşlısından gencine, kadınından bebeğine, her kesimde sıcak bir şekilde karşılanan Aydın’ın samimi tavırları vatandaşların takdirini kazandı. Aydın etlerin başına geçince renkli görüntüler oluştu

Marketinden oyuncakçısına, restoranından eczanesine gezmedik yer bırakmayan Aydın, semtteki bir kasap dükkânına girdi. Burada esnafla tokalaşarak sohbet eden Aydın, ardından esnafın çağrısı üzerine tezgâhın arkasına geçti. Esnafın etleri kuşbaşı olarak doğramasını izleyen Aydın renkli görüntüler oluşturdu.

Yolda gördüğü çocukları seven Başkan adayı Aydın, buradan son olarak AK Parti Soğuksu Seçim İrtibat Bürosunu ziyaret etti. Partililerle tokalaşan Aydın, çalışmalar hakkında bilgi aldıktan sonra çalışanlarla fotoğraf çektirdi. 

Haber Merkezi

 

Anahtar Kelimeler: AK Parti, Beykoz, Soğuksu, Murat Aydın

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz