Murat Aydın MHP Beykoz’un kapısını çaldı

  • 2
  • 8609
Murat Aydın MHP Beykoz’un kapısını çaldı
Murat Aydın MHP Beykoz’un kapısını çaldı
Murat Aydın MHP Beykoz’un kapısını çaldı
Murat Aydın MHP Beykoz’un kapısını çaldı
Murat Aydın MHP Beykoz’un kapısını çaldı

AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, Cumhur İttifakı’nın tarafı olan MHP İlçe Başkanlığını ziyaret etti.

AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, yerel seçim çalışmaları kapsamında ilk ziyaretini MHP Beykoz İlçe Başkanlığına gerçekleştirdi.

Ziyarette Cumhur İttifakı’nın Beykoz’da adayının Murat Aydın olduğu ve başarıya ulaşması için birlikte çalışacakları vurgulandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı gösterilen Murat Aydın çalışmalarına başladı. İlk olarak AK Parti Beykoz İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç ve ilçe yöneticilerini ziyaret eden Aydın, bugün Cumhur İttifakı’nın ortağı MHP Beykoz İlçe Başkanlığını ziyaret etti.

MHP Beykoz İlçe Başkanı Oğuzhan Karaman ve ilçe yöneticileri tarafından karşılanan AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, kısa bir tanışma faslının ardından Cumhur İttifakı kapsamında Beykoz’a dair yapılabilecek çalışmalar ile sorunları değerlendirildi.

Cumhur İttifakı’nın adayı Murat Aydın, ziyaret sırasında yaptığı açıklamalarda “Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Beykoz’un sorunlarını çok iyi biliyor. Başta imar olmak üzere bana da bu sorunların tamamını çözme görevi verdi. Yukarıda Cumhurbaşkanımız, burada Beykoz halkı ve bizim de tecrübelerimiz ile sorunları el birliği ile çözeceğiz.  İki partinin güç birliği ile çözülemeyecek sorun kalmaz. Cumhur İttifakı’nın desteği ile gece gündüz çalışarak başarıya ulaşacağız.” ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi

Sultanbeyli, Beykoz’u ve Çelikbilek’i konuşuyor…
Önceki Sultanbeyli, Beykoz’u ve Çelikbilek’i konuşuyor…
Beykoz 1908 Bartu Güven ile yeniden anlaştı
Sonraki Beykoz 1908 Bartu Güven ile yeniden anlaştı
Yorumlar (2 Yorum)

SELİM (4 yıl önce)

a.k.p ve zeytinburnunu suriyeye ceviren murat aydını anladımda Yaw Bu mhp naptınız böyle partiye ya iktidar olma devleti ve yereli yönetme ye tarihi boyunca hiç bu kadar yakın olmamıştınız mhp derdi iktidar değil koltuk derken ne kadar haklıymış ya bunu diyenler.

Hakan (4 yıl önce)

Diyelim ki, bu şeçimde Murat Aydın Belediye başkanımız oldu. Bu başkanda başarısız olursa, tahminim bir sonraki seçimde bu sefer ithalatımızı büyütüp, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’imi aday gösterilecek. Ne diyelim, Reis başkan sen çok yaşa…

Yorum Yaz