Murat Aydın ile bir gün geçirmek ister misiniz?

  • Güncelleme: 14.06.2020 15:30
  • Okunma: 6313 kez
  • Yorum: 3
Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, ilçede çalışmaları devam eden projeleri vatandaşlarla birlikte yerinde incelemek için yeni bir program başlatıyor.
Murat Aydın ile bir gün geçirmek ister misiniz?

Beykozluların ilçenin tarihi güzelliklerini ve modern yatırımlarla yeniden düzenlenme yoluna gidilen her çalışmayı vatandaşların Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın’la keşfedeceği "Başkan’la Bir Gün" programı başlıyor.

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın’ın ilçe sakinlerini ağırlayacağı “Başkan’la Bir Gün” programında, turizmden tarıma, eğitimden, alt yapı ve spora her alanda başlatılan, sona gelinen, biten ve çalışmaları devam eden projeler yerinde incelenecek.

Programda kapsamında Boğazın incisi konumundaki Beykoz’un tarihi mekanları da ziyaret edilecek.

"Başkan’la Bir Gün" programında Karlıtepe Mesire Alanı, Gümüşsuyu Restoran, Riva Meydanı, Elmasburnu Mesire Alanı, Cumhuriyet Köy Pazarı ve Beykoz Sahili gibi vizyon projesi olarak vatandaşlarla birlikte incelenecek.

Mecidiye Kasrı’nda sohbet eşliğinde çay molası verilecek.

Otobüsle gerçekleştirilecek her program yaklaşık 25 kişi ile yapılacak.

Başkan’la Bir Gün” programına katılmak için 444 66 61 No’lu Çözüm Merkezini arayarak kayıt yaptırabilirsiniz.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, Başkanla Bir Gün

Yorumlar (3 Yorum)

Ahmet (5 ay önce)

Beykoz un yüzde seksen beşi orman yani mesire alanı zaten, kalanına bari imar için çalışın bir an önce.

Query (5 ay önce)

Yaa Allah askina park, bahce, bisiklet yolu, mesire alani istemiyoruz. Hergun deprem olmasin diye dua ediyoruz. Secimlerde halkin istekleri atasinda bunlarin hangi biri vardi?? imar ve alt yapiyi cozun bir an önce. Sn. Murat kurum burayida mi deprem sonrasi ziyaret edip şu yardimi yaptik, bu yardimi yaptik diyecek.

falan filan (5 ay önce)

hayırdır yayın politikası mı değişti geçen hafta "https://dostbeykoz.com/fatih-belediyesi-meclis-uyesi-beykoz-da-genel-mudu " bu haber, bu hafta başkanın propaganda haberi dilmaç arayı bulmuş demek ki sonrada gazetelere inanki her şey haber için

Yorum Yaz