Murat Aydın Beykoz Tokatköy'de büyük laf etti

  • Güncelleme: 25.03.2019 00:11
  • Okunma: 12865 kez
  • Yorum: 6
AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, Tokatköy’deki Tokatlılar Derneği’nde yaptığı konuşmada iddialı laflar etti.
Murat Aydın Beykoz Tokatköy'de büyük laf etti

Aydın,  “Türkiye’de şartlar normal seyredecek, dünyada da normal seyrederse Beykoz aklınızın alamadığı kadar değerli olacak. Onun için yerinizi, yurdunuzu satmayın” dedi. 

31 Mart Yerel Seçimlerine sayılı günler kala çalışmalarını daha da hızlandıran AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, Tokatköy semtindeki Tokatlılar Derneği Dayanışma ve Güzelleştirme Derneği’nde düzenlenen programa katıldı. İlçe Gençlik Kolları Başkanı Furkan Çeliker’in de eşlik ettiği programda başkan adayı Aydın, vatandaşlar tarafından sıcak bir şekilde karşılandı. Onlara mikrofon uzatarak sorunlarını dinleyen Aydın, ardından bir konuşma gerçekleştirdi. Yeni Zelanda’da yaşanan terör saldırısına da değinen Aydın, birlik ve beraberlik mesajları verdi. “Asıl yapmamız gereken gelecekle ilgili endişe taşımıyor olmamızdır”

 
Murat Aydın, “Cuma günü Yeni Zelanda’da o katliamı yapan katil, terörist diyor ki; ‘Ayasofya’nın minarelerini sökeceğiz. Recep Tayyip Erdoğan’ı güçsüz bırakacağız.’ Oradaki Müslümanlara Cumhurbaşkanına kurşun sıkıyormuş gibi kurşun sıkıyor. Şükürler olsun biz bugün bu kültürdeyiz, buradayız ve geçmişimize dua edebiliyoruz. Bizim de arzumuz; gelecekte evlatlarımız bizlere dua ve teşekkür edebilsinler. İyi ki Beykozluyuz, mesele atalarımız bize güzel bir Beykoz bırakabilmiş demektir. Çöpleri toplayacağız, klasik belediyecilik hizmetlerini yapacağız, tecrübemiz de var, kolaylıkla üstesinden gelebileceğimizi düşünüyorum. Temizlik işi belediyenin en önemli ve onurlu işidir. En onurlu insanlar da o işi yapan insanlardır. 1994 öncesi gibi bir hafta 10 gün çöplerin alınmadığını düşünelim, salgın hastalıklar olur ve arkasından da ölüm gelir. O temizlikçi ve çöpçü diye nitelendirdiğimiz arkadaşlarımız aslında bizim ölmemizi engelliyor. Hastalanmamamıza katkı sunmuş oluyor, bu işleri yapmak görevimizdir. Bizim gelecekle ilgili asıl yapmamız gereken endişe taşımıyor olmamızdır” dedi. “Beykoz aklınızın alamadığı kadar değerli olacak”

 Aydın, sözlerini şöyle sürdürdü: “Çocuklarımızın yüzüne baktığımızda onların geleceğini karamsar görmeyelim. Onların geleceğini daha iyi görelim, gözlerinde ışıltı olsun. Biz onlara acıyarak değil, ‘bu evlatlar bu ülkenin geleceğini inşa edecekler’ dedirtecek adımlar atmalıyız. O motivasyonu oluşturmamız bunun içinde sorun oluşturan alanlara çözüm üretmemiz lazım. Kafamızı imar gibi konularla çok fazla meşgul etmemek lazım, onları çözmek ve aşmak gerekir. Bunları aşmak için çok yoğun bir tempoyla çalışacağız ki kafamıza gelecek endişesi olmasın. Geleceğe umutla bakalım ve güzel hayaller kurabilelim. Türkiye’de şartlar normal seyredecek, dünyada da normal seyrederse Beykoz aklınızın alamadığı kadar değerli olacak. Onun için yerinizi, yurdunuzu satmayın." 

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Tokatköy, Murat Aydın, AK Parti

Yorumlar (6 Yorum)

Veysel (2 yıl önce)

Bize laf değil, icraat lazım. 15 YILDIR ülkede yapılan icraatları görüyoruz... Bide beykozumuza baktığımızda yapılan icraatlar ortada. Beykoz hep yabana atıldı. Bu zamana na kadar bir şey yapamadınız da bundan sonramı birşey yapacaksınız. Ben ve ailem artık size oy vermiyeceğiz. Bu bir tepki oyudur. Beykozun 15 BK sorunu vardır. Bir buçuk saat ayakta yolculuk yapıyorum. Ayıptır beee.

Zümrut (2 yıl önce)

1994 öncesinde.bezkozumuzun daha dogrusu istanbulunmuzun hali icler acisizdi...belediye calisanlari ayliklarini bile alamiyordu....yil.2019.ve .akp le devam.

Bulent (2 yıl önce)

2002 den beri kapanan şişecam deri kundura tekel petrol ofisinin olduğu yerlere neler yapılacak çok merak ediyorum yalanların sonu gelmez doğrusu ne demedikce

Ali İhsan (2 yıl önce)

Beykoza yerli üretim istiyoruz. Bu seçimde tepki olarak size oy filan yok. Neden mi? Cumhur başkanı akpden, meclis çoğunluğu akpden, Bakanlıklar akpden, ibb akpde, 15 yıldır beykoz akpartide. Koskoca 20 yıldır niye dediklerinizi yapmadınız. Size artık oy yok. Biraz belki aklınız başınıza gelir.

Emine okutan (2 yıl önce)

Tokatköyün beka sorunu var. Tokatköy size tokatı sandıkta patlatacak. Bundan şüpheniz olmasın....

Mustafa (2 yıl önce)

Yıllardır beykozu siz yönetmiyormuşsunuz gibi konuşuyorsunuz. Artık boş laflara karnımız tok. Parti değil, adayların kendilerine göre değerledireceğiz. Bu arada akpartili zeytinburnunda yıllarca oturan akrabama sordum, anlattıklarında olumlu hiçbir şey göremedim. Dedim ki, yeniden Zeytinburnunda aday olsaydı oy verirmiydin. Hiç düşünmeden evet dedi. Burasıda çok düşündürücü.... Eğitim seviyesi düşük olan bölgelerde iki paket çay dağıtıp sırtınıda partine yasladın mı, oylar çantada keklik demektir...

Yorum Yaz