Murat Aydın Beykoz'da ülkücü gençlerle buluştu

  • 11.01.2019 10:28
  • Güncelleme: 11.01.2019 10:29
  • Okunma: 5473 kez
  • Yorum: 0
AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın Beykoz Ülkü Ocakları'nı ziyaret etti. Aydın’a AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Furkan Çeliker eşlik etti.
Murat Aydın Beykoz'da ülkücü gençlerle buluştu

Ülkü Ocakları Beykoz Şube Başkanı Serdar Aytaç’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen ziyarette MHP Beykoz Belediye Meclis Üyesi Aday Adayları ve son dönemlerde spor gündeminde sık sık yer bulan Rüzgarlıbahçe Asenalar Kız Futbol Takımı sporcuları da yer aldı.

Kavacık’taki Ülkü Ocakları Merkezi’nde gerçekleştirilen ziyarette Beykoz gençliğinin sorunları üzerinde durulurken, Ülkü Ocakları Başkanı Serdar Aytaç özellikle işsizlik ve eğitim merkezli uyuşturucu bağımlılığına dikkat çekti.

“Beykoz gençliğinin özellikle uyuşturucu batağına düşmemesi için işsizlik konusuna özel önem göstermemiz gerekiyor. Sizin millet bahçesi, 24 saat açık kıraathane, spor ve gençlik merkezleri konularındaki çalışmalarınızı biliyoruz. Beykoz’da da bu çalışmalarınızı devam ettirmenizi diliyoruz” diye konuşan Aytaç, Cumhur İttifakı’na yönelik olarak ise şöyle konuştu: “Liderimiz Devlet Bahçeli’nin gösterdiği hedef bizim Cumhur İttifakı doğrultusunda Belediye Başkan Adayı olarak sizi desteklememiz yönündedir. Biz bunu emir telakki ediyoruz.”

"Cumhurbaşkanı sahsımı görevlendirdi"

AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın’ın sohbet sırasında sık sık not alması dikkat çekerken, “Beykoz’un sorunlarına yönelik çok ciddi bir çalışma yürütüyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımız Cumhur İttifakının Adayı olarak şahsımı uygun gördü ve görevlendirdi. İnşallah kendisinden alacağımız destekle çok kısa sürede çok önemli çalışmalara imza atacağız ve Beykozumuzu hep birlikte arzu edilen seviyeye çıkarmak için aldığımız bayrağı taşımaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Aydın, “Cumhur İttifakı’nın dışında gönül ittifakı da yapalım inşallah. Ben de artık bir Beykozlu olarak bundan böyle sizlerle birlikteyim” dedi.

 Ziyaret Kur’an-ı Kerim tilaveti ile sona erdi.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz