Murat Aydın Beykoz'da seçim kampanyasını tamamladı

  • 0
  • 2476
Murat Aydın Beykoz'da seçim kampanyasını tamamladı
Murat Aydın Beykoz'da seçim kampanyasını tamamladı
Murat Aydın Beykoz'da seçim kampanyasını tamamladı

Yaklaşık 45 gündür Beykoz'un her mahallesinde seçim kampanyasını sürdüren Cumhur İttifakı Beykoz Belediye Başkan Adayı Aydın, çalışmalarını tamamladı.

Beykoz Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, yaklaşık 45 gündür sürdürdüğü seçim kampanyasını tamamladı.

Aydın, kampanyasının sonunda sosyal medya hesaplarından da bir mesaj yayınladı.

İstanbul'un dünyanın en güzel şehri, Beykoz'un da en güzel ilçesi olduğunu dile getiren Aydın, 5 yıl içerisinde vatandaşların yaşamını kolaylaştıracak yatırımların ve çalışmaların gayretinde olduklarını söyledi.

Aydın, "İmardan, prestij caddelere kadar, ilçemizin en önemli konularının büyük kısmını çözüme kavuşturduk. Kalanında ise çok büyük mesafe kat ettik. Beykoz'un ilk kentsel dönüşüm projesine hak sahiplerinin büyük kısmının onayıyla başladık ve bitirmeye yaklaştık. Mutluluğumuza olumlu katkı sağlayacak, geleceğimizi parlatacak, spordan tarıma, kültür sanattan, sosyal belediyeciliğe, yüzlerce hizmeti hayata geçirdik." dedi.

İstanbul'un en güzel sahilini yaptıklarını, restoranları, kafeleri ve canlı sosyal alanlarıyla 7 gün 24 saat yaşayan bir ilçeyi mümkün kıldıkları düşüncelerini anlatan Cumhur İttifakı Adayı Murat Aydın, "Kaliteli eğitimin öncüsü olduk. Kütüphanelerden, vizyon 360'a kadar gençlerimizin kendilerini geliştirebilecekleri, girişimlerini hayata geçirebilecekleri olanaklar sunuyoruz. Bilimsel çalışmalarla, tarımsal kalkınmayı başlattık. Dünyada bir ilk olan spor ormanının yaptık. Spor yatırımlarımızla, sağlıklı yaşama, kapı araladık. Türkiye şampiyonlukları, dünya dereceleri dahil birçok spor branşında başarı elde ettik. Bu süreçte anlatmakla bitiremeyeceğimiz kadar çok hizmet verdik. Sizlere vermiş olduğum sözleri tutabilmiş olanın gurur ve mutluluğunu yaşıyorum." diye konuştu.

Aydın, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Şimdi hizmet hikayemize yeni sayfa eklemek üzere hazırız. Murat Kurum Başkanımızın öncülüğünde Kavacık'tan, Üsküdar'a, 9 dakikada gidebileceğimiz tünelden, Karlıtepe'ye yapılacak olan teleferiğe kadar ulaşımı ferahlamış insanların aileleriyle güven içinde yaşadığı bilişim, turizm ve kent tarımıyla kalkınmış, spor ve kültür ile sağlıklı yaşama kucak açmış bir Beykoz için hız kesmeden devam diyoruz.

Amacımız yaşamı kolaylaştırmak ve insanımızın mutluluğunu artırmak, gençlerin hayallerini gerçekleştirebilecekleri bir Beykoz'u mümkün kılmak. Yeni dönemde de bütün enerjimizde bu hedefler doğrultusunda sizlerin hayallerinizden yola çıkarak çalışmak için gün sayıyoruz."

Haber Merkezi

Beykoz Belediye Başkanı Ordulularla iftarda buluştu
Önceki Beykoz Belediye Başkanı Ordulularla iftarda buluştu
Beykoz'da husumetlisini kız arkadaşıyla kandırarak kaçırdı
Sonraki Beykoz'da husumetlisini kız arkadaşıyla kandırarak kaçırdı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz