Murat Aydın Beykoz’da manevi ziyaretler yaptı

  • Güncelleme: 12.02.2020 17:23
  • Okunma: 9443 kez
  • Yorum: 1
AK Parti Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, Beykoz'da akrabalarının kabirlerini ve Yuşa Türbesi’ni ziyaret etti.
Murat Aydın Beykoz’da manevi ziyaretler yaptı

Beykoz Belediye Başkan Adayı olarak açıklanmasının ardından, çalışmalarına AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı’nı ziyaret ederek başlayan ve MHP Beykoz İlçe Başkanlığı ile devam eden Murat Aydın daha sonra Beykoz Belediyesi’ni ziyaret etmişti.

AK Parti adayı Murat Aydın, yine Beykoz’da bulunan akrabalarının kabirlerini, ardından Hazreti Yuşa Türbesi’ni,  daha sonra da bazı akrabalarını ziyaret etti.

31 Mart Yerel Seçimleri çalışmalarına başlayan Zeytinburnu Belediye Başkanı ve AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın Beykoz sokaklarında daha fazla görünmeye başladı.

Yeni yılın başlangıcından itibaren AK Parti İlçe Teşkilatı, Kadın Kolları, Gençlik Teşkilatı, Mahalle Başkanları toplantılarına katılan Başkan Aydın fırsat buldukça Beykoz'un önemli noktalarına da ziyaretlerde bulunuyor. Eşi Bedriye Aydın ile Hazreti Yuşa Türbesi'ne giden Başkan Aydın, hemen ardından amcası Bilal Aydın ve yengesi Fatma Aydın'ın mezarlarını da ziyaret etti.

Tokatköy Muhtarı Galip Bekaroğlu’nun da eşlik ettiği Başkan Aydın, akrabalarının kabirlerinde Kur'anı Kerim okuyarak rahmet diledi.  Aydın, ziyaret dönüşü Beykoz esnafına da uğrayarak temaslarda bulundu.

Beykoz'a yönelik düşüncelerinin esnaflarla paylaşan Aydın, tezgâhlardan bazı lezzetleri de tatmayı ihmal etmedi.

Ziyaret sırasında Zeytinburnu'nda oturan bir kadına da denk gelen Başkan Murat Aydın'ın, üniversiteli genç kızlara, "Beni hanımefendiye sorun" demesi üzerine kadın, "Başkanımız Zeytinburnu'nu çok güzel yaptı, çok çalıştı. 2 dönemdir oylarımızı kendisine veriyoruz. Hep destek olduk, her seferinde yanılmadığımızı anladık" dedi. 

AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, "Sayın Cumhurbaşkanımız bize görevi verince beni en çok heyecanlandıran konulardan birisi Hz. Yuşa'nın burada olmasıydı. Allah nasip eder de inşallah Beykoz'a hizmet ederiz. Hemşerilerimiz bize 'buyur' derse hizmet etmeyi becermeye çalışırız" ifadelerine yer verdi.

Haber Merkezi