Siyaset

Murat Aydın Beykoz’da güçlü bir aday mı?

Murat Aydın Beykoz’da güçlü bir aday mı?
29.01.2019 18:07
| | |
8371

Video galeri

AK Parti Belediye Başkan Adayı Murat Aydın’a Beykoz’da her geçen gün artan bir ilgi var.

Adının ilk açıklandığı günlerde, başka bir ilçeden aday gösterilmesine tepki gösteren Beykoz halkı her geçen gün Murat Aydın’a daha iyimser bir bakış sergiliyor.

AK Parti Belediye Başkan Adayı olarak açıklandığı günden itibaren Beykoz’da sokak sokak dolaşmaya başlayan Murat Aydın, vatandaşlarla sohbet ediyor, dertleşiyor, onlara Beykoz’da yapmak istediklerini anlatıyor. Bu sohbetler sayesinde Murat Aydın’ı, daha yakından tanıma fırsatı bulan Beykozlu vatandaşların Murat Aydın’a yönelik ilgisi her gün biraz daha belirginleşiyor.

Dost Beykoz, yayın ortağı olan İstanbul Times TV’ya açıklamalarda bulunan vatandaşlar, Murat Aydın’ın güzel işler yaptığını ve Beykoz’da güzel işler yapacağına inandıklarını söylüyor.

Beykoz’da vatandaşlara Murat Aydın’ın güçlü bir aday olup olmadığını sorduk. Aldığımız cevaplarda AK Parti ve Recep Tayyip Erdoğan faktörünün öne çıkışı ve Murat Aydın’a duyulan güvenin her geçen gün arttığı görülüyor.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, AK Parti, Murat Aydın

reklam
3 Yorum
AHMET30.01.2019 11:04:54

Değerli Admin, Neden hep aynı bölgede röportaj yapılıyor, nerde kaldı tarafsızlık ilkesi ? Beykoz çavuşbaşında mı ibaret

Dursun Aydemir30.01.2019 10:38:01

Bu habere çok güldüm.... Beş yıl sonra buda olmadı diyip, bu sefer beykozda Binaliyi aday gösterip. Size bir ali değil, bin ali feda olsun diyen bir adayımız olursa şaşırmam. 18 yıldır Beykoz halkının sorunları belli. Bu zamana kadar sorunlar giderilemedi de, bundan sonra mı giderilecek. Tepeden başlayacak okursak; cumhurbaşkanlığı, başbakanlık, bakanlıklar, meclis çoğunluğu, il başkanlığı, ilçe başkanlığı zaten sizdeydi. Halende öyle çözün işte sorunları. Size yetkiyi halk verdi. Bende oyumu size verdim... Bu zamana kadar yerli başkanda çözemedi. Bu seferde adaya oy vereceğim, partiye değil.

Beykozlu 29.01.2019 22:33:26

Beykoz için zor bir seçim olacaktır ama akparti kazanacaktır.

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"