Murat Aydın Beykoz’da güçlü bir aday mı?

  • Güncelleme: 29.01.2019 18:08
  • Okunma: 9017 kez
  • Yorum: 3
AK Parti Belediye Başkan Adayı Murat Aydın’a Beykoz’da her geçen gün artan bir ilgi var.
Murat Aydın Beykoz’da güçlü bir aday mı?

Adının ilk açıklandığı günlerde, başka bir ilçeden aday gösterilmesine tepki gösteren Beykoz halkı her geçen gün Murat Aydın’a daha iyimser bir bakış sergiliyor.

AK Parti Belediye Başkan Adayı olarak açıklandığı günden itibaren Beykoz’da sokak sokak dolaşmaya başlayan Murat Aydın, vatandaşlarla sohbet ediyor, dertleşiyor, onlara Beykoz’da yapmak istediklerini anlatıyor. Bu sohbetler sayesinde Murat Aydın’ı, daha yakından tanıma fırsatı bulan Beykozlu vatandaşların Murat Aydın’a yönelik ilgisi her gün biraz daha belirginleşiyor.

Dost Beykoz, yayın ortağı olan İstanbul Times TV’ya açıklamalarda bulunan vatandaşlar, Murat Aydın’ın güzel işler yaptığını ve Beykoz’da güzel işler yapacağına inandıklarını söylüyor.

Beykoz’da vatandaşlara Murat Aydın’ın güçlü bir aday olup olmadığını sorduk. Aldığımız cevaplarda AK Parti ve Recep Tayyip Erdoğan faktörünün öne çıkışı ve Murat Aydın’a duyulan güvenin her geçen gün arttığı görülüyor.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, AK Parti, Murat Aydın

Yorumlar (3 Yorum)

AHMET (7 ay önce)

Değerli Admin, Neden hep aynı bölgede röportaj yapılıyor, nerde kaldı tarafsızlık ilkesi ? Beykoz çavuşbaşında mı ibaret

Dursun Aydemir (7 ay önce)

Bu habere çok güldüm.... Beş yıl sonra buda olmadı diyip, bu sefer beykozda Binaliyi aday gösterip. Size bir ali değil, bin ali feda olsun diyen bir adayımız olursa şaşırmam. 18 yıldır Beykoz halkının sorunları belli. Bu zamana kadar sorunlar giderilemedi de, bundan sonra mı giderilecek. Tepeden başlayacak okursak; cumhurbaşkanlığı, başbakanlık, bakanlıklar, meclis çoğunluğu, il başkanlığı, ilçe başkanlığı zaten sizdeydi. Halende öyle çözün işte sorunları. Size yetkiyi halk verdi. Bende oyumu size verdim... Bu zamana kadar yerli başkanda çözemedi. Bu seferde adaya oy vereceğim, partiye değil.

Beykozlu (7 ay önce)

Beykoz için zor bir seçim olacaktır ama akparti kazanacaktır.

Yorum Yaz