Muhterem Cumhurbaşkanımız!

  • 15.04.2019 16:48
  • Okunma: 9741 kez

Prof. Dr. Ahmet AKGÜNDÜZ


2023 Seçimleri'ni yahut bu günden itibaren yapılacak seçimleri kaybetmemek için, Allah için sizi seven bu kardeşinizi dinleyiniz!

Milletin itimadını tekrar kazanmak için, boynunuzda dolaşan akrepleri yok ediniz.

Maalesef bütün müspet hizmetlerinize rağmen, sizi yolunuzdan etmek isteyen çok muhalifleriniz var. Bazı akrepler sizi sokmaya çalışıyor. Bunlardan uzak durmanızı istirham ediyoruz.

Birincisi;

FETÖ’nün sebep olduğu büyük felâketi bahane eden bazı İslam düşmanları ve karanlık noktalar, dindar kadroları tasfiye ediyor ve zulmediyorlar.

Bildiğiniz gibi, “Küfür devam eder; ama zulüm devam etmez” Hadisi gereği, mazlumların ahını değil, mazlumların dualarını almalısınız.

Mazlumların duasıyla bu hizmetleri Allah nasip etti. Bu sebeple şu anda binlerce aile FETÖ haini sebebiyle mazlum. Onu bahane ederek Kemalistler ve Ulusalcılar, dindar kadrolara ve milletimize zulüm ediyorlar.

ADALET TEŞKİLÂTIMIZ, İNTİKAM TEŞKİLATINA DÖNÜŞMÜŞ. KEYFÎ KARARLAR VERİLİYOR VE MA’SUMLARA ZULM EDİLİYOR. MASUM İNSANLARIN MALVARLIĞINA EL KOYMALAR DA BU GRUBA GİREN ZULÜMLERDENDİR.

İkincisi;

Maalesef insan hatadan masum olmadığı için, yine karanlık noktalar, bazı hain kadroları, bu musibet havasından yararlanarak devlete yerleştirmeye çalışıyorlar. Önemli bir bakanlıkta, 15 Temmuz öncesi namaz kılmayan daire başkanı yokken, şu anda içki içmeyen daire başkanı kalmadığı iddiaları sizleri akrep gibi sokacaktır; sakınınız.

MEB’DE ESKİDEN DAİRE BAŞKANI OLAN ÜNAL AKYÜZ, NUR TALEBESİ OLDUĞU VE MAHKEME HİÇBİR ALEYHTE KAYDINI BULAMADIĞI HALDE, MEB YETKİLİLERİNİN OHAL KOMİSYONUNA AKITTIKLARI KANALİZASYONDAN DOLAYI GÖREVE İADE EDİLMİYOR... BU BİNLERCESİNDEN BİR MİSALDİR.

HATTA BAZI VATANDAŞLAR, 'DİNDAR 28 ŞUBAT MI YAŞIYORUZ' DİYORLAR.

HAYIR, KEMALİST VE DİNDAR DÜŞMANI BİR KADRONUN ZULMÜNE MARUZ KALIYORLAR. MAALESEF BAZI DİNDARLAR DA, MENFAAT YAHUT İNTİKAM SAİKASIYLA FETÖ’CÜ DİYEREK MASUMLARI ATIYORLAR. YÜZLERCE MİSALİ VAR.

Üçüncüsü;

Osmanlı Devleti başta olmak üzere büyük devletleri malî suiistimaller yıktığı sizin de malumunuzdur. Şu anda bazı karanlık çevreler, devletin malını çarçur etmeye ve sizi yolunuzdan alıkoymaya çalışmaktadırlar. Tedbir alınız...

DEVLETİN BEYNİ MAKAMINDAKİ BİR KURUM VE BAŞKANI, KOMİSYON ALMADAN İHALE VERMEDİĞİNİ SAĞIR SULTAN BİLE DUYMUŞ DURUMDADIR. HATTA BU ADAM KOMİSYON ALDIĞI İÇİN Mİ ACABA BAKAN YARDIMCISI OLMUŞTUR DİYE SORULUYOR?

Dördüncüsü;

Bekri Mustafaları imam yapmayın...

Maalesef çok ehliyetsiz insanlar, devletin çok önemli makamlarına getiriliyor. Belediye adaylarında da bunu yaparsanız, milletten tokat yersiniz. Bu akrep nasıl devletimizin boynuna dolandığını isim isim örneklerle gösterebilirim. Ama şahsi haklara tecavüze girer diye korkuyorum.

AVRUPA’DA YÜZLERCE SAHTE DİPLOMA DAĞITAN BİR ADAMI REKTÖR TAYİN ETMENİZ, BUNA SADECE BİR MİSALDİR.

Beşincisi;

Diyanet ve bazı ilâhiyatlarda, modernist ve reformist görüşler hâkim durumdadır. Bunlar sizi manen mahveder. Tedbir alınız... Bu durum çevrenizdeki Kemalistler ve bazı ahlâksızlar için de geçerlidir.

SON DİYANET RAPORU, BUNUN MÜŞAHHAS DELİLİDİR.

MU’TEZİLEYE KARŞI ÇIKANLAR BİLE SUÇLANIYOR.

YALAN VE İFTİRALARLA DOLU BU RAPORUN CEREMESİNİ, SİZLER ÇEKİYORSUNUZ.

Altıncısı;

SİZİN MENFİ MİLLİYETÇİLERİN BULUNDUĞU BİR PARTİ İLE İŞBİRLİĞİ İÇİNDE BULUNMANIZ, DİNDAR KÜRTLER NEZDİNDE SİZİ İTİBAR KAYBINA UĞRATMIŞTIR.

Yedincisi;

Risale-i Nur talebelerini, FETÖ ile kıyaslayanlar çoğaldı.

Hatta bu yaklaşımdan cesaret alan bazı il müftüleri, Diyanet'in bastığı Nurları bile camilerden kaldırma talimatı vermeye başlamış durumda…

İlâhiyat ve hatta bazı dini mahfillerde, Nurların aleyhinde konuşanlar çoğaldı. Unutmayın ki, "Kur'ana dayanan Risale-i Nur ile mübareze etmeyiniz. O mağlup olmaz, bu memlekete yazık olur. O başka yere gider, yine tenvir eder." Şualar ( 351 )

Dost acı söyler; Din nasihattir…

Haşa sizi bu asrın siyasi müceddidi olarak gören Akgündüz, sizi kastederek değil, ama Kur-an'ın genel bir düsturunu hatırlatmak için aşağıdaki ayeti naklediyor ve vazifemi yapıyorum.  

"A’raf: 164: Onlardan bir grup dediler ki; Ne diye Allah'ın helâk edeceği, yahut şiddetle azaplandıracağı bir gruba karşı öğüt vermeye devam ediyorsunuz? Dediler ki, Rabbinize karşı mazeretimiz olsun diye öğüt veriyoruz. Hem de belki Allah'ın emirlerine uyar ve yasaklarından kaçınırlar." …

Anahtar Kelimeler: Cumhurbaşkanımız

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz
Yazarın Yazıları