Muhtardan Enerjisa'ya protesto pankartı

  • 1
  • 8771

Beykoz'da sürekli elektriklerin kesiliyor olması insanları canından bezdirdi. Muhtar en sonunda mahallenin ortasına pankart asarak durumu protesto etti.

Beykoz'da sürekli elektriklerin kesiliyor olması insanları canından bezdirdi. Muhtar en sonunda mahallenin ortasına pankart asarak durumu protesto etti.

Çavuşbaşı Fatih Mahallesi Muhtarı Recep Baltacı mahalleye pankart asarak, elektrik kesintilerini ve alt yapı çalışması yapılmıyor olmasını protesto oldu.

Muhtar Baltacı, Enerji Bakanlığı'na hitaben yazmış olduğu pankarta;  "Eletrik kesintilerinden ve yanmayan yapılmayan sokak lambalarından dolayı çalışma yapmayan Enerjisa'yı protesto ediyoruz" şeklinde yazdı.

Muhtar Baltacı, Dost Beykoz'a yapmış olduğu açıklamada ise, "hiç bir muhatap bulamıyoruz. Kimseyi insan yerine koymuyorlar. Artık canımıza tak etti. Bu kadar vurdumduymazlık, bu kadar başı boşluk olmaz" diye konuştu.

Haber Merkezi

Ayşe Kulin Kadınlar Günü’nü Beykoz’da kutladı
Önceki Ayşe Kulin Kadınlar Günü’nü Beykoz’da kutladı
AK Parti Beykoz kararını verdi, yeniden İstanbul
Sonraki AK Parti Beykoz kararını verdi, yeniden İstanbul
Yorumlar (1 Yorum)

Eski Beykozlu (8 yıl önce)

Evet bu protesto az bile Bir şeyler daha yapmak lazım. sokak lambaları güpegündüz yanıyor.. bazıları da gece yanmıyor.. elektrikler sık sık kesiliyor.. ama faturalar asla! aksamıyor hatta iki katı geliyor mesela benim faturam 56 tl elektrik kullanmışım ama ödeme 104 tl geliyor, neden? çünkü dağıtım bedeli diye rezil bir uygulama başlattılar ayrıca trt payı bilmem ne payı derken yüzde yüz zammı takıverdiler yetkili kişmselerden de çıt yok!! resmen so..yu..lu..yo..ruz.

Yorum Yaz