Toplum

Muhtar Adayı İncirköy'de Mahalle Meclisi kurdu

Muhtar Adayı İncirköy'de Mahalle Meclisi kurdu
05.03.2019 10:04
| | |
6365

Beykoz İncirköy Mahallesi Muhtar Adayı Aleattin Kartal, Belediye Başkan adayı gibi çalışıyor.

Beykoz'un en büyük mahalleleri arasında yer alan İncirköy'ün her bölgesinin kanaat isimlerini bir araya getirmeyi başaran Kartal, bugüne kadar yapılmamış bir proje olan mahalle danışma meclisini daha seçilmeden oluşturdu.

Aleattin Kartal, İncirköy'de her yöreden ekibine kattığı azaları ve oluşturduğu bir ilk olan mahalle meclisi ile seçim çalışmalarını ve projelerini değerlendirmek üzere sabah kahvaltısında seçmenleriyle bir araya geldi.

Seçilmesi durumunda, aktif hale getireceği mahalle meclisi ile sık sık toplantılar yaparak, mahallenin sorunlarını tartışacağını ve sorunları mahlle muhtarının değil, mahalle halkının talebi olarak ilgili mercilere bildireceğini kaydeden Muhtar Adayı seçmenlerine vaatlerde verdi.

İncirköy Mahallesi'nde bir kan bankası oluşturacağını ve tüm İncirköydeki vatandaşların kan gruplarını toplayıp liste haline getireceklerini ve kana ihtiyacı olan muhtarlık olarak yardımcı olacaklarını kaydetti.

SMS sistemi kurup tüm mahalle sakinlerini mahalle ile ilgili her türlü etkinlikten haberdar edeceklerini ve mahallede birlik ve beraberliği sağlamak için bir "İncirköy Pikniği" adı altında düzenleyecekleri etkinliği geleneksel hale getireceklerini belirten, Aleattin Kartal, İncirköy'den kültür turları da düzenleyeceklerini söyledi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, İncirköy, Muhtar Adayı, Aleattin Kartal

reklam
1 Yorum
Fatih Yavuz05.03.2019 12:01:18

Hizmet için varız herşey İncirköy mahallesi için.

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"