Yaşam

Muhsinler ve Alperenler Beykoz'da buluştu

Muhsinler ve Alperenler Beykoz'da buluştu
09.01.2017 16:18
| | |
3395

Adı Muhsin ve Alperen olanlar BBP Beykoz İlçe Başkanlığı'nın düzenlediği programda bir araya geldi.

Yoğun hava şartlarına rağmen Beykoz Vakfı Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen programa çok sayıda partili katıldı. "Bir ölür, bin doğarız; adı 'Muhsin' ve 'Alperen' olanlar buluşuyor" başlıklı programı Büyük Birlik Partisi Beykoz İlçe Başkanlığı'nın teşkilatını test etmek amacıyla iptal etmediği öğrenildi.

BBP Lideri Şehit Muhsin Yazıcıoğlu'nun geçirdiği uçak kazasından sonra donarak ölmesi Büyük Birlik teşkilatında büyük üzüntü yaratmıştı. Soğuk havanın bir bahane olmadığı söyleyen parti yetkilileri buna rağmen programını yoğun bir katılımla gerçekleştirdi.

"Gönlümüz iptal etmedi"

Yoğun kış şartları nedeniyle düzenlenen programın iptal edilmesi için birçok telefon aldığını belirten Büyük Birlik Partisi Beykoz İlçe Başkanı Melih Perçin, "Keş dağlarında karlar altında can veren liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu'nu düşününce gönlümüz programı iptal etmeyi kabullenmedi. Bir kişi de gelse programı yapma kararı verdik. Zor şartlarda güzel bir programla efsane liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu'nu andık. Muhsin ve Alperen isimli nesillerin ülkemizin geleceğinde önemli katkıları olacaktır" ifadelerini kullandı.

İki aylık Alperen bebek ve iki yaşındaki Muhsin'in yoğun alkış aldığı program Sanatçı Fatih Turgut konseriyle sona erdi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber, Muhsin Yazıcıoğlu, BBP, Melih Perçin, Konser, Fatih Turgut

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"