Muharrem İnce'nin Beykoz Belediye Başkan Adayı

  • 0
  • 5401
Muharrem İnce'nin Beykoz Belediye Başkan Adayı

Memleket Partisi Belediye Başkan Adaylarının tanıtımını yaptı. Muharrem İnce Ufkun Doğan'ı Beykoz Belediye Başkanlığına aday gösterdi.

Seçim tarihi yaklaşırken, Beykoz'da Belediye Başkan Adaylarının sayısı artmaya devam ediyor. İstanbul'da düzenlenen programla belediye Başkan Adaylarını tanıtan Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Beykoz Belediye Başkanlığına Ufkun Doğan'ı aday gösterdi.

Aday tanıtım toplantısının ardından sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Beykoz Belediye Başkan Adayı Ufkun Doğan, kendisine duyduğu güvenden ötürü Genel Başkan İnce'ye teşekkür etti.

Doğan, "İstanbul'un incisi Beykoz'da yeni bir dönem için hazır mısınız? Memleket Partisi'nin İstanbul Beykoz Belediye Başkanı adayı olarak gösterildiğim için büyük bir heyecan ve sorumluluk duyuyorum! Bu kutlu görevi üstlenmemdeki en büyük ilham kaynağım, siz Beykozlu dostlarımızın teveccühü ve desteğidir. Memleket Partisi Genel Başkanı Sayın Muharrem İnce'nin güveniyle, Beykoz'u daha yaşanabilir, daha adil ve daha güçlü bir geleceğe taşıyacağımıza olan inancım tamdır." ifadelerini kullandı.

Ufkun Doğan kimdir?

1990'da İstanbul’da doğmuştur. İstanbul'da ikamet etmektedir.

2012 yılında eğitim hayatını tamamlayıp, 3 yıl Dubai ve Fas'ta inşaat ve sağlık alanlarında faaliyet yürütmüştür.

Halen İstanbul ve Sakarya illerinde ticari faaliyetlerine devam etmektedir.

Aslen Sivas Zara'lı olan Ufkun Doğan, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Haber Merkezi

Sultan Abdülhamid'in torunu Beykoz'da dünyaevine girdi
Önceki Sultan Abdülhamid'in torunu Beykoz'da dünyaevine girdi
Kırmızı Beykoz
Sonraki Kırmızı Beykoz
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz