Muharrem Kaşıtoğlu TV NET’te

  • 0
  • 8858
Muharrem Kaşıtoğlu TV NET’te
Muharrem Kaşıtoğlu TV NET’te

80’li yıllar yazarımız Muharrem Kaşıtoğlu’nun tanıklığıyla Ahmet Savaş Özpınar’ın hazırlayıp sunduğu Kayıp Tarih’te yeniden hayat bulacak.

Ahmet Savaş Özpınar’ın hazırlayıp sunduğu Kayıp Tarih, 80’li yılları ve 80’ler kuşağının öyküsünü ekrana getiriyor.

Kimileri için çok şanslı, kimileri içinse çok talihsiz bir kuşak olarak değerlendirilen 80'ler kuşağı, dünyada hızlı bir kabuk değişiminin yaşandığı yıllar olarak kayıtlara geçti.

Türkiye'de 70’li yılların anarşi ve kardeş kavgası kabusuna ve ardından da 80'lerin ihtilal sonrası tedirgin günlerine çocukluk, ergenlik ya da gençlik yılları denk gelen bu dönemin insanları, bir çok toplumbilimci tarafından bir “kayıp kuşak” olarak tanımlandı.


Siyah beyaz televizyon günleri ve yayın kesildiğinde ekrana gelen necefli maşrapadan, Ceyar’lı Dallas dizisine; Kalimero'dan He-man ve Votran’a; dar paça şalvar model taşlanmış kotlardan mekap ayakkabılara; Big İn Japan'den Küçük Emrah'a kadar 80'lerin unutulmaz yüzleri, sesleri, olayları, müzikleri ve modası, bir 80’li yıllar mensubu olan yazarımız Muharrem Kaşıtoğlu’nun tanıklığıyla Kayıp Tarih’te yeniden hayat bulacak...

Yayın Tarihi : 08.01.2008 (Salı)

Saat            : 20:10

D-SMART 75. Kanal

Uydu           : Turksat 2A

Frekans       : 11743

Feridun Karakaya sahnesi devredildi
Önceki Feridun Karakaya sahnesi devredildi
SP Adayı Beykoz'da seçim sürecini değerlendirdi
Sonraki SP Adayı Beykoz'da seçim sürecini değerlendirdi
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz