Muharrem Kaşıtoğlu, "Beykoz halkına güveniyoruz"

  • 1
  • 6941
Muharrem Kaşıtoğlu, "Beykoz halkına güveniyoruz"
Muharrem Kaşıtoğlu, "Beykoz halkına güveniyoruz"

31 Mart yerel seçimlerine günler kala, Saadet Partisi’nde son hazırlıklar hız kesmeden devam ediyor.

İlçe binasında gerçekleştirilen toplantıya Mahalle temsilcileri ve başmüşahitler davet edildi ve son 5 günlük hazırlıklar konuşuldu.

Toplantının ilerleyen saatlerinde, Belediye Başkan adayı Muharrem Kaşıtoğlu’da toplantıya katıldı ve kısa bir konuşma yaptı.  "Dürüst başkan dürüst yönetim sloganıyla çıktığımız bu yolda, sahada 70. günümüzü tamamladık, tepkiler çok çok güzel ve inşallah bu kadroyla 1 Nisan sabahı Beykoz Belediye yönetime geleceğiz" diye konuşan Kaşıtoğlu, Belediye Meclis üyesi adaylarının nitelik bakımından gayet yeterli ve tertemiz bir geçmişlerinin olduğunu savundu.

Kaşıtoğlu, "Kadrolar bakımından hiçbir sıkıntımız yok, bize atılan iftiraların hepsi boş, tertemiz, inanmış ve nitelik bakımından gayet donanımlıyız" dedi.

Muharrem Kaşıtoğlu "Beykoz halkına güveniyoruz, kendi evlatlarını göreve getirecekler ve bu çalışmalarımızın karşılığını mutlaka vereceklerdir" ifadelerine yer verdi.

Son 5 günün stratejilerinin konuşulduğu toplantı da, İlçe Başkanı, SKM Başkanı ve meclis üyesi adayları kısa kısa görüşlerini bildirdi ve toplantı alınan kararlarla son buldu. 

Haber Merkezi

Beykoz'da zengin fakır ayrımını kaldırmak istiyoruz
Önceki Beykoz'da zengin fakır ayrımını kaldırmak istiyoruz
Beykoz Belediye Başkanı şampiyon takımı konuk etti
Sonraki Beykoz Belediye Başkanı şampiyon takımı konuk etti
Yorumlar (1 Yorum)

burhanettin Özdemir (6 yıl önce)

Beykoz halkı seni güvenilir bulmuyor onu ne yapacağız?

Yorum Yaz