Muharrem Kaşıtoğlu Beykoz’a ihaneti sürdürüyor

  • 0
  • 23314
Muharrem Kaşıtoğlu Beykoz’a ihaneti sürdürüyor
Muharrem Kaşıtoğlu Beykoz’a ihaneti sürdürüyor

AK Parti’de denizi tüketen Muharrem Kaşıtoğlu, istifa ettiği partisine ihanete devam ediyor. Kaşıtoğlu, Beykoz’da AK Parti’ye kaybettirmenin hesaplarını yapıyor.

Muharrem Kaşıtoğlu, AK Parti’de toplu istifa operasyonu yapabilmek için temaslarını sürdürüyor.

Yerel seçimlerde kendisine görev verilmeyeceği düşüncesiyle istifa eden Muharrem Kaşıtoğlu, AK Parti teşkilatlarını istifa ettirmek için kulis çalışmalarına devam ediyor.

14 Ağustos 2001 tarihinde Mahalle Yönetiminde AK Parti'yle tanışan Kaşıtoğlu, hızla kademeleri bir bir atlamış daha sonrada siyasi hayatının zirvesinde Belediye Başkan Yardımcısıyken attığı bir tweet nedeniyle istifa ettirilmişti.

Kaşıtoğlu, bu süreçten sonra MHP ile bir takım yakın temaslarda bulunmuş, hatta MHP'li gençlerin olduğu bu ortamlarda objektiflere poz verirken "ileride lazım olur" ifadelerini kullanmaktan da çekinmemişti.

AK Parti teşkilatında geleceğe yönelik zemin bulamayan Kaşıtoğlu, kendisiyle birlikte Kastamonulu hemşerisi Yılmaz Özdemir'i de geçtiğimiz günlerde AK Parti'den istifa ettirmişti.

AK Parti'den istifasından sonra da siyasi etiğe aykırı hareketlerine devam eden Kaşıtoğlu, teşkilat içerisinde samimi diyalogları bulunan isimleri istifaya çağırarak kendisine destek olmalarına sağlamaya çalıştığı kısa sürede yayıldı.

31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan Yerel Seçimlerde, MHP’nin Beykoz Belediye Başkan Adayı olacağına kesin gözüyle bakılan Muharrem Kaşıtoğlu'nun bu hareketi kimi çevrelerce "kendisinden bekleneni" yapıyor yorumlarına neden olurken, bir kısım ise "ihanete devam ediyor" yorumları yapıldı.

Yılmaz Özdemir'in eşi Cemile Özdemir'in geçtiğimiz hafta Kadın Kolları'ndan istifasıyla birlikte 'toplu istifa' ve 'toplu parti değişikliği' ifadeleri yine sık sık kullanılmaya başlanmıştı.

AK Parti’de, ağır eleştirilere neden olan Muharrem Kaşıtoğlu’nun propaganda yöntemi, AK Parti kadrolarında kenetlenmeye yol açtı.

Haber Merkezi

Recep Öncel, Beykoz’u sevgiyle kucaklayacağım
Önceki Recep Öncel, Beykoz’u sevgiyle kucaklayacağım
CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan'ın annesi vefat etti
Sonraki CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan'ın annesi vefat etti