Muharrem Kaşıtoğlu Başkan yardımcılığından istifa etti

  • 03.10.2017 17:22
  • Güncelleme: 03.10.2017 17:35
  • Okunma: 19748 kez
  • Yorum: 12
Melih Gökçek ile ilgili atmış twitle Türkiye'de büyük bir tartışma başlatan Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu görevinden istifa etti.
Muharrem Kaşıtoğlu Başkan yardımcılığından istifa etti

İBB Başkanı Kadir Topbaş'ın istifasının ardından, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı'nı konu alan ironik twitiyle Türkiye'nin gündemine oturan Muharrem Kaşıtoğlu Beykoz Belediye Başkan Yardımcılığı görevinden istifa etti.

AK Parti Beykoz Mahalle Teşkilatlarında siyasete başlayan Muharrem Kaşıtoğlu, 1973 Kastamonu doğumlu olup, 1976 yılından itibaren Beykoz'da ikamet etmektedir.

Kaşıtoğlu, AK Parti'nin çeşitli kademelerinde görev almış ve son olarak tanıtım ve medyadan sorumlu ilçe başkan yardımcılığı görevini yürütmüştü.

İlk ve ortaokulu Beykoz'da, lise öğrenimini ise Haydarpaşa Teknik Lisesinde tamamlayan Kaşıtoğlu, Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünde lisans, Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi 'İstanbul Araştırmaları' Bölümünde yüksek lisans eğitimi tamamladı.

"60'lar Hikaye -70'ler Terane - 80'ler Şahane, Edebiyatımızda Beykoz ve Beykozlu Edebiyatçılar, Yazmış Bulunduk" isimleri ile yayınlanmış üç kitabı vardır.

Evli ve üç çocuk babası olan Muharrem Kaşıtoğlu, 2009-2014 döneminde yürüttüğü Beykoz ve İBB Meclis üyeliği görevine, 30 Mart 2014'te tekrar seçildi.

Muharrem Kaşıtoğlu, bugün akşam saatlerinde Beykoz Belediyesi'ne giderek Başkan Yücel Çelikbilek'e, 2014 Yerel Seçimleri'nin ardından getirildiği Başkan Yardımcılığı makamından istifa ettiğini beyan eden dilekçesini verdi.

Haber Merkezi

Yorumlar (12 Yorum)

Burak (5 yıl önce)

Sayın Muharrem kaşoglu bu tweeti atacak kadar saf birisi degil sayın kaşıtogluna parti içinde melih gökçeki istemeyen bir üst akıl tarafından bu tweet bilinçli olarak attırıldı bu tweet kadir topbaşın istifasından hemen sonra atıldı ve gündemde melih gökçekin istifasını isteme gibi bir durum söz konusu degildi ve gündeme tweet sonrası istifası istenen belediye baskanlarıın isimleri ortaya çıktı bu tweet sonrası sayın kaşıtoglunun siyasi hayati bitmedi bilakis parti içinde tavan yapmıştır bekleyip görecegiz

Hatice (5 yıl önce)

Muharrem kaşıtoğlu konuştuğu için susturuldu. İşte akp demokrasisi budur.konuşursan susturulursun. Konuşana değil konuştursana bakacaksınız.

Rasim Baskın (5 yıl önce)

Hayırlısı olsun. Rabbim bundan öncekinde olduğu gibi bundan sonraki çalışmalarında da Hakk'tan ve Hakikattan ayrılmamayı nasip etsin. Makamlar gelip geçicidir. Önemli olan halkın gönlündeki makamı elde etmek suretiyle Hakk'ın rızasına erebilmektir. Sen hiçbir zaman vitrine ve tribünlere oynayan, riyakar biri olmadın. Halkın hizmetinde, Hakk'ın yanında oldun. Biz buna şahidiz. Biz senin yanında omuz omuzayız. Dost ve düşman bunu iyi bilmelidir. Saygılarımla.

Senol (5 yıl önce)

Dogru soyliyeni dokuz koyden kovarlar baskanim ama üzülme bu beykoz senin deyerini bilecektir ve yeri geldigi zaman seni hak ettigin yere tasiyacaktir seninleyiz baskan kastamonlular seninle gururduyuyor

Ramazan doğan (5 yıl önce)

Muharrem başkan misafirperligiyle iyi niyetiyle güleryüzuyle hizmetleriyle beykozda insanların gönlünde taht kurmuştur fevri hareket etmemek lazım muharrem başkanı kaybetmemek lazim hatalar hepimiz için milliyetçi ülkücü olarak düşüncem budur Cenabı Allah hayırlısı neyse onu eylesin ama hayırlısı muharrem başkanın devam etmesi

alper (5 yıl önce)

Kaşıtoğlu bugün hala meclis üyesi ise, bunu Tayyip ve yol arkadaşlarına borçlu. Nankörlük ve hadsizliğin tecellisi... isabet olmuş.

Muhammet (5 yıl önce)

Muharrem beyin istifasını siyasi sulta olarak değerlendiriyorum. Her ne kadar demokrasilerde istifa erdem olarak degerlendirilsede bu tip durumlarda dik durmak erdemdir. Olanda hayır vardır diyorum.

Haşmet (5 yıl önce)

Çok isabetli bir karar olmuş darısı tüm hak yiyenlerin başına ...

Murat sakal (5 yıl önce)

Bence siyasi tecrübesizliği den böyle bir tweet attı.Gereksizdi.

Hasantas (5 yıl önce)

Darisi Celikbilek'in basina.

Muro (5 yıl önce)

ABBAOOVVV YÜCEL BAŞKAN NE YAPACAH ŞİMDİ DEVAMLI İSTİFA EDİYOR YARDIMCILARI, ACABA SIRADA Kİ KİM OLAKİ,

METİN (5 yıl önce)

Gençliğin sağolsun. AKP Durmak yok yola devam slogonu ile işleyen demir pas tutmaz misali başarılı siyasetcileri hiç yok yere Bölgeye, Vilayetine, yok yere, yetişmiş ya da yetiştirilmis kışilerin başarılarını öldurmus oluyor kanatimca

Yorum Yaz