Siyaset

Muharrem İnce, Beykoz'da niye sinirlendi?

Muharrem İnce, Beykoz'da niye sinirlendi?
17.06.2018 16:24
| | |
12123

Video galeri

Cumhurbaşkanlığı seçim çalışmaları kapsamında Beykoz'a gelen Muharrem İnce, ilçeden sinirli bir şekilde ayrıldı.

Beykoz'da vatandaşlara seslenen Cumhuriyet Halk Partisi'nin (CHP) Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin seçim otobüsü çamura saplandı.

Gençlerden otobüsü itmeleri için yardım isteyen İnce, zaman zaman sinirlendi. Otobüs saplandığı çamur batağından çıkamayınca gerilen Muharrem İnce, Üsküdar programına VIP aracıyla gitti.

Beykoz Çayırına gelen CHP'nin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce, vatandaşlara hitap etti.

Otobüsün üzerinde yaptığı konuşmanın ardından tekrar içeri girerek vatandaşları selamlayan İnce, bir diğer programına gitmek üzere Beykoz'dan ayrılmak istedi. Ancak bu sırada çamura saplanan otobüs, bir türlü hareket ettirilemedi. Bunun üzerine eline mikrofonu alarak gençlere seslenen İnce, otobüsü kurtarmak için yardım isteyince ortaya ilginç görüntüler çıktı.

Aralarında Milletvekili Mahmut Tanal, Meclis Üyesi Okan Uzun gibi isimlerinde bulunduğu çok sayıda partili otobüsün arkasına geçerek, itmeye başladı. Ancak ittikçe çim alana daha da saplanan otobüs, bir türlü hareket ettirilemedi.

Otobüs bir türlü yerinden hareket etmeyince sinirlendiği gözlenen İnce, otobüs önünde biriken kalabalığa, "Bakın mitingimiz var otobüs battı buraya çıkmamız lazım, kenara çekilirseniz çıkarız" diye seslendi.

Muharrem ince kalabalığın bir türlü dağılmaması üzerine ise "Gençler işe yaramak istiyorsanız gidin arkadan öne doğru itin" uyarısında bulundu.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Güncel Haber, Cumhurbaşkanlığı Seçimleri, Muharrem İnce, Miting, Beykoz, Okan Uzun, Otobüs, CHP, Mahmut Tanal

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"