Muharrem İnce Beykoz’a ‘hayır’ demeye geliyor

  • Güncelleme: 06.03.2017 15:54
  • Okunma: 8083 kez
  • Yorum: 0
Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz İlçe Yönetimi Yalova Milletvekili Muharrem İnce’yi Ortaçeşme Meydanı’nda hayır için konuşturacak.
Muharrem İnce Beykoz’a ‘hayır’ demeye geliyor

Yaklaşık bir aydır Beykoz'un birçok mahallesinde ev ziyaretleri ve salon toplantılarıyla çalışmalarına devam eden CHP Beykoz İlçe Örgütü, bu kez partinin ağır isimlerinden birisini daha Beykoz'a getiriyor.

CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan, daha önce Dost Beykoz'a özel yaptığı açıklamada Cumhuriyet Halk Partisi'nin birçok ağır ismini ilçede ağırlayacaklarını söylemişti.

Düzenlenen hayır kampanyası çerçevesinde TBMM Başkanvekili M. Akif Hamzaçebi, Genel Başkan Yardımcısı Yasemin Öney Cankurtaran ve Trabzon Milletvekili Av. Haluk Pekşen gibi isimleri ağırlayan CHP Beykoz, 11 Mart Cumartesi günü Yalova Milletvekili Muharrem İnce'yi vatandaşlarla buluşturacak.

Ortaçeşme Meydanı'nda düzenlenecek açık hava toplantısında vatandaşlara seslenecek olan Milletvekili Muharrem İnce, "Neden hayır?" Sorusunu cevaplamaya çalışacak.

Hayır çalışmalarında Beykoz'da misafir edilen isimlerle ilgili Dost Beykoz'a konuşan İlçe Başkanı Taştan, "Bu program bizim için ilk değildir, son da olmayacaktır. Partili büyüklerimizi ilçemizde ağırlayarak hayır da hayır vardır demeye devam edeceğiz. İnanıyoruz ki mutlaka kazanacağız" ifadelerini kullandı.

Cesur yürek Beykoz'a geliyor şeklinde yapılan davetler için Beykoz örgütü yoğun bir hazırlık içerisine girerken, Milletvekili İnce, 11 Mart 2017 Cumartesi günü saat 17.00'de Ortaçeşme Meydanı'nda ilçe sakinleriyle bir araya gelecek.

Haber Merkezi