Son Dakika

Muharrem Ergül’ün bu sözleri kime?

  • 0
  • 15409
Muharrem Ergül’ün bu sözleri kime?
Muharrem Ergül’ün bu sözleri kime?
Muharrem Ergül’ün bu sözleri kime?
Muharrem Ergül’ün bu sözleri kime?
Muharrem Ergül’ün bu sözleri kime?

Beykoz’un 2004 - 2009 yılları arasındaki Belediye Başkanı Muharrem Ergül, bir kez daha AK Parti’den Belediye Başkan aday adayı oldu.

“AK Parti’ye saldıran kendi geleceğine saldırmış olur” diyerek, Ana Muhalefete ve parti içi muhalefete mesaj gönderen Muharrem Ergül, resmi müracaatını yapmak üzere AK Parti İlçe Merkezine yüzlerce destekçisi ile birlikte gitti.

Ergül’e destek verenler arasında eşi Ayşe Ergül, AK Parti Kadın Kolları BaşkanıSevim Gülşen, Beykoz Muhtarlar Derneği Başkanı Cavit Gül ve Görele Köyü MuhtarıHalil İbrahim Kepoğlu, Beykozlu Doğu Karadenizliler Derneği Başkanı Emin Yavuz, BİSK Başkanı Asım Özdemir, Tahir Akar, eski Meclis üyeleri Nazım Kartbak, Sinan Yıldız ve Akın Ak gibi isimler vardı. 

Beykoz Belediyesi eski Başkanı Muharrem Ergül’ün aday adaylığı müracaatı sırasında, içerde olan insandan fazla insan ise ilçe binasının dışında beklemek zorunda kaldı.     

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Adem Sefer ile birlikte toplantı salonuna giren Ergül, dosyasını teslim etmeden önce besmele çekerek başladığı konuşmasında, “Beykoz için yapacaklarımı göstermek adına aday adaylığı başvurumu yapıyorum” dedi. 

"Bu yolda meclis üyesi aday adayı veya Belediye Başkanı aday adayı olan arkadaşlarımız var. Hiç kimse; bu neden aday oluyor? Bu neden olmuyor? Şeklinde düşünmesin. Düşünenlerde kafasından bu düşünceyi çıkarsın” şeklinde konuşan Muharrem Ergül, “çünküaday adayı olan arkadaşlarımızın hepsi birbirinden değerlidir. Fakat netice itibari ile birBelediye Başkanı olacak. AK Partiden de kim aday olursa olsun, bize de aday olan arkadaşımızın peşinden asker gibi koşmak yakışır” ifadelerine yer verdi. 

AK Parti’ye saldıran kendi geleceğine saldırır 

“Bizim inandığımız bir dava var. Bu dava uğruna, benim babamdan aldığım bir mirastır bu. Bende bu davamı bir üstüme devir ederek, AK Parti için elimden geleni yapacağımdan kimsenin şüphesi olmasın” ifadelerine yer veren Ergülbugün siyasette şöyle yaparlar; ‘sen varsan var, sen yoksan parti yok’ ben AK Parti’nin adımında da vardım, devamında da varım” dedi. 

AK Parti Genel Başkanı Recep Tayip Erdoğan ile AK Parti kurulmadan bu dava uğruna yürüyen aynı düşünceye sahip bir insan olduğunu dile getiren Ergül, “şu anda burada gördüğüm kalabalık beni inanın çok sevindirdi. Dünyanın dört bir tarafından insanların olması bana AK Parti içinde ne kadar sevildiğimi ifade ediyor” şeklinde konuştu. 

Ergül, "burada sadece benim hemşerilerim yok, her yöreden insan var. Bu demek oluyor ki, AK Parti Türkiye’nin geleceğini ve düzenini hep birlikte icra ettik. “Biz varız, ben yok, öteki yok, yine biz varız” AK Partiye saldıranlar aslında kendi geleceklerine saldırıyorlar” dedi. 

Bir zamanlar hocamdı 

Muharrem Ergül, ortaokul dönmelerinde hocası olduğunu ifade eden AK parti Beykoz İlçe Başkanı Adem Sefer’de, aday adayı olan Ergül’e başarılar dileyerek, “bu bir Demokratik yarıştır. Bunu bu şekilde değerlendirmek lazım” dedi. 

Muharrem Ergül, konuşmaların ardından İlçe Başkanı Adem Sefer’e, dosyasını vererek, AK Parti Beykoz Belediye Başkan Aday Adaylık sürecini resmi olarak başlatmış oldu. 

Haber Merkezi

Günde 7 vatandaşa 45 dakikalık seans
Önceki Günde 7 vatandaşa 45 dakikalık seans
Beykoz’un bir altın kızı daha oldu… Elif Naz Soyer
Sonraki Beykoz’un bir altın kızı daha oldu… Elif Naz Soyer
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz