Güncel

Muharrem Ergül kısa ve net konuştu!

Muharrem Ergül kısa ve net konuştu!
2014.08.04 00:00
| | |
16609

Şaban Tören’in başkanı olduğu Beykoz Vakfı internet sitesinde Beykoz Belediyesi eski Başkanı Muharrem Ergül’e yönelik çeşitli ifadelere cevap geldi.

“Benim işim gücüm var” 

Beykoz Vakfı’nın internet sitesinde yer alan ifadelerde, “Almanya’nın Mülheim Belediyesi ile Beykoz Vakfı arasında, iki ülke çocuklarının birlikte tiyatro çalışması yapmalarını içeren Avrupa Birliği Projesi’nin ve Medistate Hastanesi ile Beykoz Vakfı üyelerine %20 indirim yapılmasını kapsayan sözleşmelerin Beykoz Belediyesi Eski Başkanı Muharrem Ergül’ün devreye girmesiyle bozulduğu” iddia edilmişti. 

29 Mart Seçimleri’nin hemen akabinde Kültür ve Turizm Bakanlığı Müşavirliği’ne ve kısa süre önce de İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sanat Danışmanlığı görevine getirilen Beykoz Belediyesi Eski Başkanı Muharrem Ergül ise söz konusu iddiaların gülünç olduğunu söyledi. 

Dost Beykoz’a yapmış olduğu açıklama da, tamamen dedikodu kanalıyla üretilen iddialara cevap vermek yerine işine bakmayı tercih ettiğini söyleyen Muharrem Ergül, “Benim işim gücüm var, aslı astarı olmayan şeylerle uğraşamam” dedi. 

Öte yandan, Beykoz Vakfı sitesindeki ifadelerde yer almamasına rağmen, bazı kişilerin,“Beykoz Vakfı’ndan Muharrem Ergül’e kınama” ifadelerini kullanması terbiyesizlik olarak yorumlandı. 

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Vakfı, Şaban Tören, Muharrem Ergül

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"