Muhalefet Beykoz’da erken seçime iyice odaklandı

  • 0
  • 5279
Muhalefet Beykoz’da erken seçime iyice odaklandı
Muhalefet Beykoz’da erken seçime iyice odaklandı
Muhalefet Beykoz’da erken seçime iyice odaklandı

AK Parti teşkilatlarındaki hareketlilik erken seçim olasılığına ilginin artmasına yol açtı. Muhalefet partileri Beykoz’da seçim hazırlıklarına başladı.

Geçtiğimiz günlerde milletvekili Hayrettin Nuhoğlu’nun Beykoz’a yapmış olduğu ziyaretin hemen ardından İYİ Parti Beykoz İlçe Başkanlığında hareketlenme oldu.

Milletvekili Nuhoğlu, Beykoz’da bir dizi ziyaretler yaparak, çeşitli açıklamalar yapmıştı. Hemen, öncesinde Beykoz Belediyesi’nde işten çıkartılan işçilerle ilgili bir basın açıklaması yapan İYİ Parti Beykoz İlçe Başkanı Akif Taşdemir, daha sonra yine bir basın açıklaması yapacağını ifade ederek, davet yaptı.

İYİ Parti Beykoz İlçe Başkanlığı hafta sonunu da boş geçirmeyerek, Örnekköy’de bir toplantı organize etti.

Yapılan yazılı açıklamaya göre,  'Erken seçim' hazırlıklarının görüşüldüğü ifade edilen toplantıda, bin 200 kişilik seçim ekibinin oluşturulduğu da kaydedildi.

İYİ Parti Beykoz İlçe Teşkilatı’nın 'erken seçim' hazırlıklarına hız verdiği ifade edilen hafta sonu toplantısının,  İYİ Parti Örnekköy Mahalle Başkanı Neşe Türkoğlu’nun ev sahipliğinde yapıldığı açıklandı.

Beykoz'daki tüm mahalle temsilciliklerinin katıldığı kahvaltıda gelecek haftalarda planlanan programların ele alındığı ve seçim çalışmalarının görüşüldüğü ifade edildi.

Sandık görevlileri, okul başkanları ve müşahitlerin yüzde 100'ünün tamamlandığı, toplamda bin 200 kişilik seçim ekibi hazırlandığı kaydedildi.

Mahalle başkanlarının, ocak ayı içerisinde üyelerden ve mahalle sakinlerinden gelen sorunlar üzerine hazırladığı raporları İYİ Parti İlçe Başkanı Akif Taşdemir'e teslim edildiği de belirtildi.

Haber Merkezi

Beykoz'da arsa ve tarla fiyatları yüzde bin arttı
Önceki Beykoz'da arsa ve tarla fiyatları yüzde bin arttı
Beykoz Örnekköy’de alacak verecek çatışması
Sonraki Beykoz Örnekköy’de alacak verecek çatışması