Müge Anlı ile Tatlı Sert'te Beykoz detayı

  • Güncelleme: 30.07.2020 16:00
  • Yorum: 0
Gülizar Amanet ve Hami Kıcı'nın Beykoz Yenimahalle'deki evinin kanla dolu olması detayı Müge Anlı ile Tatlı Sert'e damga vurdu.
Müge Anlı ile Tatlı Sert'te Beykoz detayı

Sakarya'nın Kocaali ilçesinde annesi ve üvey babasıyla birlikte yaşayan 9 yaşındaki Şiar Kılıç, evlerinde çıkan yangın sonrası hayatını kaybetti. Şiar'ın ölümünü şüpheli bulan öz babası Samet Kılıç, dede Kemal ve babaanne Emine Kılıç'la birlikte Şiar'ın ölümünün araştırılması için Müge Anlı'dan yardım istedi.

Şiar'ın ölümüyle ilgili anne Gülizar Amanet ve sevgilisi Hami'den şüphelenilirken mahalleli tarafından anlatılanlar kan dondurdu. Beykoz’da yaşadıkları evlerine temizliğe gittiğini söyleyen bir kadının evin her yerinde kan izleri olduğunu söylemesi şoke etti.

Çiftin Beykoz'da otururken, çocuklara işkence ettiği için mahalleliyle aralarının bozulduğu ve apar topar mahalleden kaçtıkları ortaya çıktı.

Şiar Kılıç'ın annesi Gülüzar Amanet'in evini temizlemeye giden kadın, Müge Anlı'da korkunç iddialarda bulundu. "Evi temizleyen kişiyim, evde her şey kandı. Çekyat ve duvarlarda hep kan vardı. Duvarda kanlı parmak izleri vardı onları duyla temizleyebildim. Çocuklarının tuvaletini de hep çuvala yaptırmış. Zaten çocuklar yara bere içerisindeydi, evi de pisti" diyen kadının sözleri Müge Anlı'yı çileden çıkardı.

Ünlü türkücü Alişan'ın eşi Buse Varol'un bile kendisini aradığını belirten Müge Anlı, Buse Varol'un, Şiar'ın annesi Gülüzar'ın, çocukları Beykoz'daki pazarda bir gün kafası bir gün bacağı sarılı bir şekilde dilendirdiğini söylediğini ifade etti.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz